Zaterdag 28 november: de H. Mis om 19.00 uur zal, namens onze Harmonie mede worden opgedragen voor ons overleden lid Pierre Poels. Voorzover enigszins mogelijk vragen wij onze leden deze H. Mis bij te wonen. Zondag 29 november: deelname tamboerkorps aan Kampioenswedstrij den in Horst. Het optreden vindt plaats om 11.25 uur in sporthal De Berkel. Gezamenlijk vertrek vanuit Oostrum volgens afspraak. Zondag 29 november: muzikale opluistering van de aankomst van St. Nicolaas in Oostrum. Alle leden van het orkest worden in uniform met pet verwacht bij het gemeenschapshuis om 13.15 uur. Vanaf het gemeenschapshuis zullen we naar de losplaats gaan, waar de Sint om 13.30 uur zal aankomen. Maandag 30 november: repetities in het gemeenschapshuis van 18.00 - 19.00 uur: repetitie jeugdorkest, van 20.00 - 22.00 uur: repetitie grote orkest. Woensdag 2 december: repetitie tamboerkorps zoals afgesproken. Zaterdag 5 december: oud papier ophalen. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o DEELNAME TAMBOERKORPS AAN KAMPIOENSWEDSTRIJDEN Op zondag 29 november a.s. zal door het tamboerkorps van onze Harmonie worden deelgenomen aan de Limburgse Kampioenswedstrijd, die door de Limburgse Bond van Tamboerkorpsen in Horst gehouden wordt. Deelname aan de Kampioenswedstrijd is mogelijk geworden nadat ons tamboerkorps bij het concours in juni j.l. in Milheeze in de 2e divisie maar liefst 325 1/2 behaalde. De Kampioenswedstrijd wordt gehouden in sporthal De Berkel aan de Kranestraat in Horst. Het optreden van ons tamboerkorps vindt plaats om 1125 uur Graag wensen wij het tamboerkorps, onder leiding van Directeur Poels, bij deze Kampioenswedstrijd, veel succes toe. 7 OOSTRUM-VENRAY MUZIEKVERENIGING

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 7