1 maart 9 april 1 mei 3 mei 5 t/m 9 mei 15 mei 5 juni 7 juni 5 juli 12 o- nov o- o-o-o Bestuursvergadering korfbalclub 20.00 uur kantine. Bestuursvergadering korfbalclub 20.00 uur kantine. Eerste H. Communie. Bestuursvergadering korfbalclub 20.00 uur kantine. Jubileumfeesten Oostrum 1988 (Harmonie, Parochie, Werkcomité) Grote Mariaprocessie. Sacramentsprocessie. Bestuursvergadering korfbalclub 20.00 uur kantine. Bestuursvergadering korfbalclub 20.00 uur kantine. Vorstenraadsbalgemeenschapshuis o-o-o- o- o- o- o- o- o- o- o-o-o- o- o- o-o- o- o- o- o- o- o- o- o- o o o o o o o QQSTRUMSE ORGANISATIE ZELFSTANDIGE ONDERNEMERS ST. NICOLAASAKTIE Ook dit jaar zullen de Oostrumse winkeliers weer een St. Nico- laasaktie houden en wel van donderdag 26 november tot en met zaterdag 5 december Bij elke besteding van f. 2,50 bij de deelnemende winkelier ontvangt U een stempel; 10 stempels is een volle kaart welke tevens Uw lot is. De volle kaarten kunt U, voorzien van naam en adres, inleveren bij de Rabobank of bij de deelnemende winkeliers. Op maandag 7 december zal de trekking worden verricht door mr Q. Paantjens. De prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht en wórden bekend gemaakt in het Oostrum's Weekblad. De deelnemende winkeliers: Schildersbedrijf Arts Autobedrijf G.H.V. Kapsalon Vloet Kapsalon Verhaegh Rijwielhandel Cuypers Brood-banket Verheijen Slagerij Truyen Buurtwinkel Kessels Dierenpension van Bergen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o o o o o o o o o o 6

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6