Asselberghsstraat/ Randenrade Binnenhof Binnenhof W. van Delft G. Moraal T. Claessens J. Achten H. Vermeulen G. Claessens R. Gommans Jvan Arsen E. Tonnissen P Gommans M. Martens T. Tonnissen F. Camps F. Dirkx JSchuurmans PGloudemans J. Bruijn D. Schuurmans T. Gloudemans R. Gielens H. Jeucken B. Kempen Jofferspas W. Gerritsen M. Verstegen T. v.d. Venne H. Rutten L. Rutten W. Staaks A. Staaks JFleurkens De poule-indeling is als volgt 1. Jofferspas 2. Gildestraat/Watermolen straat 3. Binnenhof 4. Kloosterstraat/Randenrade/ Mgr. Hanssenstraat 1Randenrade 2. Asselberghsstraat/ Binnenhof 3. Gildestraat/Buitenhof 4. Goetzenhof Wij verzoeken de deelnemers om tijdig plm. 20.30 uur aanwezig te zijn in de gymzaal. Dit i.v.m. het uitleggen van de spelregels. Wij hopen op een leuke, spannende en sportieve avond en wensen de deelnemers veel volleybalplezier Groetjes Bestuur Buurtvereniging De Aide Beek Q-Q-O-Q- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o o o o o O.J.C. IDÜNA O.J.C. IDÜNA O.J.C. IDÜNA O.J.C. IDÜNA Beste jongelui, Zoals jullie weten bestaat er in Oostrum naast de tienersoos ook een gewone soos nlO.J.C. IDUNA. Die soos is er voor jongelui vanaf 16 jaar Je kunt er je eigen muziek beluisteren, een kaartje leggen, gewoon gezellig ouwehoeren en natuurlijk een lekker pilsje of iets anders drinken. Je kunt je ook opgeven als tapper in de soos. Dus kom eens langs, je zult er geen spijt van krijgen. Openingstijden: Vrijdagavond: 20.00 - 24.00 uur, Zondagmiddag: 13.30 - 16.30 uur. j Het bestuur. Dus tot ziens in de soos. 0_ 0_ 0_ 0_ o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 10

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10