QOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Beste kinderen, Volgens de Spaanse kranten is de stoomboot van Sinterklaas en Zijn Pieten inmiddels uit Spanje vertrokken. Het heerlijk avond je nadert met snelle schreden! Op zondag 29 november a.s. zal Sinterklaas ook in Oostrum komen. Traditiegetrouw is er weer voor een ontvangst van de Sint ge zorgd in het parochiehuis. Er zijn dan altijd kinderen die tegen Sinterklaas iets willen zeggen of een liedje voor Hem willen zingen. De Organisatie van dit onderdeel loopt dit jaar niet meer via de school Alle kinderen, die voor Sinterklaas willen optreden, moeten zich zaterdag 21 november van 16.00 tot 17.00 uur komen aanmelden. Er zullen dan enkele ouders de stukjes en de liedjes bekijken om daarna een programma te kunnen maken voor zondag 29 november. Alleen de kinderen, die zich persoonlijk of bij verhindering schriftelijk hebben aangemeld, mogen optreden voor Sinterklaas! Volgende week zal er nog een keer een oproep verschijnen en daarin zal dan ook vermeld staan waar de generale repetitie gehouden wordt. Het kan in ieder geval geen kwaad vast eens na te gaan denken over je optreden voor de Sint. Met de goedheilige groeten, Dames Dinsdag 17 november a.s. gaan we met Nel Vollenberg en Mariet Swinkels in het vergaderzaaltje van het gemeenschapshuis kerst kaarten maken. Hebt U zelf ook nog leuke ideeën of zelfgemaakte kaarten van het vorig jaar of andere jaren, breng deze dan ook mee, zodat we ook van elkaar ideeën uit kunnen wisselen. Verder zou het fijn zijn als U een schaar en potlood meebrengt, eventueel ook nog een zwarte stift of goudstift of iets anders wat U denkt dat bruikbaar is en wat U toch nog in voorraad hebt. We beginnen deze avond om 20.00 uur en hopen dat veel dames op aktieve wijze leuke ideeën op zullen doen voor de komende kerst dagen van de Oudervereniging. 9

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 9