vriendschap door samenwerk' dit Rikudim zijn verschillende volksliedjes uit Israël te be luisteren. De Harmonie besluit dit concert, dat o.l. staat van dirigent P. Poels, met de Florentinermars van J. Fucik. Hierna zal toneelgroep "DE VLASBLOEM" het blijspel in drie bedrijven "DRIE DOEëJE DIENDERS" van M. Vitus dat geheel in het Oostrums dialect gespeeld zal worden, op de planken brengen. Korte inhoud van dit blijspel: Het speelt zich af in de kamer van een afgelegen boerderij en al heel wat jaren geleden. Hier wonen drie vrijgezelle broers met een oude huishoudster. De huishoudster ligt met een bezeerde knie in bed en de drie broers verzorgen dan, op hun manier, buiten hun gewone werk, ook de huishouding. Dat dit tot komische situaties kan leiden, zal men zich voor kunnen stellen. Toneelgroep "DE VLASBLOEM" staat onder regie van A. Selder Verhoeven De entree bedraagt, evenals in voorgaande jaren f. 4,00 per persoon Houders van een donateurskaart hebben, op vertoon van deze kaart, recht op vrije toegang voor twee personen. Harmonie en toneelgroep wensen U allen een genoeglijke avond toe Toneelgroep "DE VLASBLOEM" zal dit dialectspel ook nog spelen op 22 november in zaal Brugeind te Meerlo; op 23 november voor de vrouwenvereniging van Leunen en op 29 november in de Schouwburg van Venray. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- O- O- O- O- O Leden van de buurtvereniging, Op donderdag 19 november a.s. zal de buurtvereniging haar jaar vergadering houden. Deze vergadering wordt gehouden bij cafe van Dijck. De aanvang is 20.30 uur. De agenda notulen werden U reeds toegezonden. Wij hopen op een grote opkomst in het belang van de buurtvereni ging. Met vriendelijke groeten, Bestuur Buurtvereniging, Vriendschap door Samenwerking. o o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o buurtvereniging stationsweg oostrum

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 7