ADMINISTRATIE GEZINSBIJDRAGEN R.KPAROCHIE O.L. VROUW GEBOORTE Het is alweer november en bijgevolg ligt het jaar 1987 over twee maanden alweer achter ons. Dat betekent voor de Administratie Gezinsbijdragen dat dan ook weer de balans zal worden opgemaakt. Van velen mochten wij reeds Uw vrijwillige bijdrage geheel of gedeeltelijk ontvangen. Onze dank hiervoor! Anderen zijn gewend dit op het eind van het jaar te doen. Wij zouden U vriendelijk willen verzoeken, om zo mogelijk, dit voor Kerstmis te doen. Wij krijgen wel eens de vraag voorgelegd of de gezinsbijdrage ook voor de Belastingen aftrekbaar is. Gezien de "drempel" van 1% van Uw onzuiver inkomen, zal in veel gevallen niet aan deze norm voldaan kunnen worden. Uw bijdrage is echter wel geheel fiscaal aftrekbaar, indien de bijdrage geschiedt in de vorm van een LIJFRENTE. Voorwaarden zijn: - schenker verplicht zich gedurende een periode van tenminste VIJF jaar een vast bedrag jaarlijks te schenken; - de overeenkomst moet door een notaris worden opgemaakt. Voor nadere informatie kunt U kontakt opnemen met de heer J. Janssen, Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum, tel. 04780-83555 (zakelijk bereikbaar onder nummer 04780-86767). o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o A G E N D A 12 nov 12 nov 15 en 16 nov 19 nov 20 nov 21 nov 24 nov 26 nov 29 nov 29 nov 1 dec 1 dec 5 dec 8 dec 10 dec Jaarvergadering oudervereniging aanvang 20.00 uur Harmonie, bestuursvergadering. Concert en toneel Jaarvergadering "Vriendschap door Samenwerking". Lezing over het werk van de Nierstichting, L.V.B. Harmonie, Caeciliaviering L.L.T.B. discussie thema: "Mijn bedrijf tussen nu en 2000". Lezing over het werk van de Nierstichting, L.B.V. Harmonie, deelname tamboerkorps aan kampioenswed strijden en inhalen St. Nicolaas. Intocht St. Nicolaas. Sinterklaasavond, O.V.B. Bestuursvergadering korfbalclub 20.00 uur in de kant ine Harmonie, oud papier ophalen. Bestuursvergadering, S.V.O. Harmonie, bestuursvergadering. 4

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 4