Hallo Zaterdag 7 november moesten we tegen "Swolgse Boys" voetballen. Het was een hele leuke wedstrijd omdat we hadden gewonnen. We hadden 7 goals gemaakt en de anderen 2 dus het was 7-2. Bas Kessels staat er ook weer bijhij heeft er 5 gemaakt en heeft ook de meeste goals gemaakt tot nu toe. En Paul Custers begint er wel snel bij te komen en maakte 2 goals We staan nog bovenaan met Resia en als we over 2 weken winnen van Resia, staan we le. Maar als we verliezen, staan we 2e. Sjoerd Vollenberg El. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o OOSTRÜM 3 E.W.C. 3 (1-0) 1-0 De topper tussen de nummer 1 en de nummer 4 is zondag 8 november j.l. verrassend in het voordeel van de nummer 4, Oostrum, be slist. In een wedstrijd, die gekenmerkt werd door weinig uitge speelde kansen maar wel veel inzet, ging in de beginfase gelijk op. Beide ploegen wilden niet tegen een vroege tegentreffer aanlopen. De kansjes die er in het begin waren, werden niet benut. Het duurde 31 minuten voordat het eerste doelpunt een feit was. Na goed storend werk van Oostrum-zijde, plaatste de laatste man van E.W.C. de bal te zacht terug. De anders onopval lende Hanry Kessels onderschepte de bal, omspeelde de doelman en liet met een beheerste schuiver 1-0 aantekenen. Oostrum liet de druk wat varen en E.W.C. moest komen. Maar tot de rust kon E.W.C. geen potten breken. Rust, 1-0. Na de rust kwam Oostrum ongewijzigd terug. In de beginfase, 46e tot 36e minuut, drukte E.W.C. eventjes maar dit ebde weg. Toen drukte Oostrum. Dit leverde natuurlijk kansen op. Een mooi lobje van H. Kessels werd door E.W.C.-goalie goed onschadelijk ge maakt. Een corner hieropvolgend zaaide paniek in de E.W.C.- verdediging. Een mooie bananenbal van Michel van Dijk werd door Wiel Bovendeerd mooi ingekopt doch een E.W.C.-verdediger kopte de bal uit de kruising waarna Willem met een mooie boog-kopbal net overmikte. 1-0 Bleef het dus tot op dat moment. E.W.C. begreep dat het moest komen om eventueel nog kans te maken op een gelijkspel. Dit doelpunt kwam in de 79e minuut. Doch dit doelpunt werd afgekeurd wegens gevaarlijk spel omdat de E.W.C.-speler Oostrum- doelman Theo Kessels bijna het hoofd eraf schopte. Er werd ook niet geprotesteerd door de E.W.C.-spelersE.W.C. waagde alles en stuurde zelfs de laatste man en de keeper de spits in. Oostrum kreeg counterkansen en in de 85e minuut kwam E. Broeren alleen voor de keeper. Zijn lob was net iets te hoog gemikt en belandde onderkant lat van de ballenvangers 13

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 13