FOTOBOEK OVER OOSTRUM Vrijdag om 16.30 uur werd met een feestelijk tintje in het gemeenschapshuis het fotoboek Oostrum van vroeger gepresenteerd. Er vond niet de uitreiking plaats van het eerste maar van de twee eerste exemplaren. Joep van Goch had nl. geen keuze willen maken tussen pastoor de Ceuster en zuster Truus LemmensHij vond dat beiden door hun verdiensten hiervoor in aanmerking kwamen Zo gebeurde het dat de heer Boumandirecteur van de fa. Schotb uit Boxmeer, de twee eerste exemplaren aan mijnheer pastoor overhandigde. Deze zal zorgdragen dat het ene bij zrLemmens zal komen De genodigden mochten een boek in ontvangst nemen met reproduc ties van goede kwaliteit, een lettertype dat plezierig leesbaar is ook voor oude mensen, dat alles op stevig glanzend papier. De reacties waren erg positief, men was vol lof. Het boek is voor f. 37,50 te koop bij kapsalon Verhaegh en bij Suus van Goch. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- AGENDA 7 nov 7 nov Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, rondgang met donateurskaarten NAJAAR Spellenavond volwassenen, Buurtvereniging "De Aide Beek". 10 nov. 10 nov. 11 nov 12 nov. 12 nov. Vergadering werkcomité. Lezing door Consumentenbond, L.V.B. en O.V.B. Jaarvergadering Karnavalsvereniging Jaarvergadering oudervereniging aanvang 20.00 uur. Harmonie, bestuursvergadering. 15 en 16 nov 19 nov. 20 nov. 21 nov. 29 nov. 29 nov. 1 dec 1 dec 5 dec 8 dec 10 dec. 13 dec. Concert en toneel. Jaarvergadering "Vriendschap door Samenwerking". Lezing over het werk van de Nierstichting, L.V.B. Harmonie, Caeciliaviering Harmonie, deelname tamboerkorps aan kampioenswed strijden en inhalen St. Nicolaas. Intocht St. Nicolaas. Sinterklaasavond, O.V.B. Bestuursvergadering korfbalclub 20.00 uur in de kantine Harmonie, oud papier ophalen. Bestuursvergadering, S.V.O. Harmonie, bestuursvergadering. Harmonie, uitwisselingsconcert in Oostrum. 6

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6