De trainingstijden in de zaal zijn als volgt Woensdag Jun. 1 Woensdag Jun. 2 Dinsdag Asp. 1 Donderdag Asp. 2 Donderdag Pup. 1 Woensdag Sen. recr. van 21.00 - 22.00 uur van 18.30 - 19.30 uur van 17.30 - 18.30 uur van 17.00 - 19.00 uur van 16.13 - 17.00 uur van 15.30 - 16.15 uur Hallo allemaal, Zaterdag moesten we uit tegen Peelkorf (Ysselsteyn)We waren een beetje aan de late kant dus moesten we opschieten. De wed strijd begon. Maud maakte het eerste doel. Even later was het wisselen van vak. Elles mocht toen een strafworp nemen maar hij zat er net niet in. Het was rust en we kregen limonade. De wedstrijd begon weer. Maud mocht ook een strafworp nemen, deze zat wel. Peelkorf had er ook 1 gemaakt. Na de rust hadden we met 1-1'gelijk gespeeld maar voor de rust hadden we met 0-1 gewonnen, dus hebben we met 1-2 gewonnen. Toen moesten we nog allemaal een strafworp nemen, daarmee hebben we met 4-3 verloren maar dat telt toch niet mee. De strafworp had van ons gemaakt: Maud, Loes en Tielke J. Dat was de wedstrijd. Tielke Vollenberg Asp. KORFBAL PUP Hallo allemaal, We hebben tegen Odos gekorfbald. Wij waren veel sterker dan OdosToch duurde het tot bijna aan de rust voordat het eerste doelpunt viel. Mariska L. maakte dit doelpunt. Goed zo, Mariska! Na de rust hadden wij weer bijna de hele tijd de bal. Nicole maakte toen nog een doelpunt. Wij staan nog steeds bovenaan. De mama's vonden het een heel spannende wedstrijd. Met strafworpen hebben we ook gewonnen en wel met 2—1 Groetjes Grote clubaktie Hier zijn de winnende nummers. Diegenen die een prijs gewonnen hebben, kunnen het winnende lot inleveren bij een van de be stuursleden. Dan zorgen wij dat het geld in Venlo afgehaald wordt en bij U terechtkomt. Lea Lenssen, Hatendonkstraat 9, Mia HoltackersWester Thienweg 11, Miek van Cuyck, van Broekhuizenstraat 35. o- O- o- O- O- O- O- O- o- o- o- o- o- o- o- O- O- O- O- O- O- o- o- o- o- o- o- o- o- O- O- o- Judith 18

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 18