In de 2de-klasse verliep alles volgens het boekje, de bovenste vier teams wonnen van de onderste vier. De overwinning van de Strikers op Close Encounters was het meest zwaar bevochten. Close Encounters begon overdonderd en stak de 1ste game in zijn zak (949-872). Vervolgens echter had Close zo'n enorme inzinking dat het voor de Strikers een peuleschil was om de stand gelijk te trekken (877-761). De Strikers begonnen de 3de game met een pinfall voorsprong. De 3de game gaf een zeer gelijk opgaande strijd te zien. De Strikers wonnen tenslotte met slechts 4 pins voorsprong (869-863) en pikten ook het punt voor de totaalscore (2618-2569). De Pinhunters moesten de 3de game laten aan de Scores. Het gat tussen de Strikers en de Pinhunters enerzijds en de rest van de ranglijst bedraagt inmiddels minimaal 7 punten. Het wordt dus tijd voor de overige teams om te proberen de beide topteams eens sportief beentje te lichten. De hoogste game in de 2de-klasse kwam op naam van Eric Wong met 214 terwijl zijn teamgenoot'Guus van Leeuwen voor de hoogste serie tekende: 522. 0_ 0_ o_ o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- Aan de leden van Buurtvereniging "De Aide Beek" Op zaterdag 28 november a.s. organiseren wij een onderling volleybaltoernooi in de gymzaal aan de Watermolenstraat. We beginnen om 21.00 uur. Wilt U meedoen, vult U dan onderstaand in schrijfformulier in. De straatvertegen- woordiger zal dit voor 10 november a.s. ophalen, zodat wij tijdig een wedstrijdschema op kunnen stellen. Na afloop van het toernooi zal de avond voortgezet worden in cafe Vermeulen, waar ook de prijzen bekend zullen worden gemaakt. Wij hopen op een grote opkomst en op een gezellige en sportieve avond INSCHRIJFFORMULIER Naam: Adres: Leeftijd: M/V 14

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 14