R.K.D.E.V5 - 00STRUM 4 1-2 (1-2) Stan Valkx, Jan Custers, Peter Janssen (w.w.), Jos Rutten, Roland van Soest (vergeef me als ik een naam vergeet). U zult zich ongetwijfeld afvragen welke overeenkomst deze namen hebben? Nu, het antwoord ligt eigenlijk voor de hand! Ten eerste zijn het allemaal voetballers maar er is meer... Ze waren afgelopen zondag allemaal getuige van de eerste over winning van het "vernieuwde" viert. Deze 2 punten waren dik verdiend, ook al moeten we niet meteen denken dat we er al zijn. Nee, we zijn wel op de goede weg... Daar zag het in het eerste deel van de eerste helft nog niet naar uit. De Arcenaren namen zowaar een voorsprong door een wel zeer ongelukkig moment van onze doelman (Leo voet met je mee)1-0. Daarna ging het pas goed lopen. De gelijkmaker, prima pass en goed afgerond door H. Jeucken, kwam niet onverwachts. Na de thee hadden we er veel zin-in om het karwei af te maken. Uit een prachtige een-twee-combinatie door het hart van de verdediging, tussen Beka en Herman J., rondde laatstgenoemde feilloos af. De overwinning had hoger moeten uitvallen maar zoals reeds gezegdWe zitten op de juiste weg. Ik hoop dat Jebe deze weg verder kan bewandelen. Veel succes en tot dan.. Beka o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- Hallo iongens en meisjes, Zaterdag moesten we thuis voetballen. We hadden met 10 0 gew nenEppo was ook 1 keer mee naar voren gekomen en had 1 goal gemaakt. De le helft moest Rob Jeuken keepen, de 2e helft Bas Kessels In de 2e helft heeft Rob Jeuken 1 goal gemaakt. En het komt niet vaak voor dat Paul Custers een goal heeft gemaakt maar hij moes bijkomen, vond hij, dus maakte hij 2 goals. Ik was Bas Kessels vergeten maar die had in de le helft 2 goals gemaakt. Sjoerd Vollenberg had er 2 gemaakt. Frank Laurensen wilde hem voor Mark van Dijk zijn voeten schoppen maar die miste. Sjoerd Vollenberg raakte hem wel en hij zat erin. Ook 1 van de zijkant, hij rende naar de goal toe en schopte de bal door de benen van de keeper. Mark Broeren had er ook 1 gemaakt maar die weet ik niet meer. Frank Laurensen die de voorzet had gemaakt, maakte zelf ook een goal. Sjoerd Vollenberg El. Q_ 0_ 0_ o- o-o- O- o- o- o- o- O- o- O- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- O o- O

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 12