Over het geheel gezien kreeg Oostrum toch de beste mogelijkhe den. De kansen die ontstonden waren echter niet de meest eenvou dige. Het moet de Oostrum-aanvalIers Martien Versteegen, Geert Janssen, Marcel Litjens en Hans Kessels dan ook vergeven worden dat de kansen gemist werden. De wedstrijdinstelling was goed. Helaas ontbraken de doelpunten. Misschien volgende week beter. Nu alleen die verslaggeving nog (waar ken ik die uitdrukking van?) Een bezorgde Oostrummer. OOSTRUM 2 - MONTAGHABDS 5 4-2 Hiep, hiep, hoera, alweer een gewonnen game. Dat gaat de goede kant op, naar de top?? De wedstrijd begon als een klucht. Bergen meende te laat te mogen komen en ook nog wel met 10 man te kunnen beginnen; nr. 11 kwam wat later opdagen. Voor het eerste fluitsignaal stond voor ons al vast dat we van deze tegenstander niet wilden verliezen. Er werd dus op winst gespeeld en misschien dat het daarom zo'n rommelige wedstrijd werd. We waren te gehaast om de wedstrijd al snel in ons voordeel te beslissen, zodat we vergaten te combine ren. Maar ook Bergen speelde rommelig en viel eigenlijk alleen maar op door hun commentaar op de leiding en juist dat brak hen vooral in de eerste helft op. 15e Minuut. Een goed opgezette aanval van ons leek te stranden op de Bergense verdediging, die lette even niet op Harry en die kon simpel de bal langs de keeper schuiven, 1-0. 25e Minuut. Bergen was weer eens met de leiding bezig in plaats van met voetballen en dat betekende voor ons 2-0. Berry haalde van c.a. 20.23 meter uit en de bal verdween boven in de linkerbovenhoek. Na de rust kwam Bergen sterk (nou ja, sterk) opzetten maar strandde steeds weer op TwanTot de 60e minuut liep het goed, toen echter ging het fout. Een door Bergen over rechts opgezette aanval werd goed voorgetrokken en via een mengelmoes van spelers verdween de bal onder Twan door in het net, 2-1. Bergen, gesterkt hierdoor, ging nog feller ten aanval en dat leidde in de 75e minuut tot 2-2. Van zo'n elftal verliezen, dachten wij, dat kan toch niet. Nee, natuurlijk niet, zei Harry in de 80e minuut en knalde de bal van 25.98 meter in de goooooaaaaaal3-2. Hiermee was het nog niet gedaan. In de 85e minuut krijgt Gert- Jan de bal goed door John aangespeeld en na een rush van 40.72 1/2 meter scoort hij 4-2. Volgende week weer een thuiswedstrijd en wel tegen America. Zullen ook zij aan de zegekar gebonden worden? Wie weet. Tot zondag J .M. 11

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 11