Veteranen zaterdag 7 november ccc - Oostrum aanv. 15.30 u. vertrek 14.45 u Uitslagen jeugdvoetbal zaterdag 31 oktober Oostrum Al Oostrum Bl Resia Cl Stormvogels Dl Oostrum El Dis A* RKDSO Bl Oostrum Cl Oostrum Dl Montagnards El 3 0 2 5 10 1 3 7 1 0 Programma "jeugdvoetbal zaterdag 7 november Excelsior A* - Oostrum Volharding B2 - Oostrum Bl Oostrum Cl Oostrum Dl SwolgBoys El Oostrum F1 - Meerlo Cl - Montagnards Dl - Oostrum El - Merselo Fl aanvang 14 vertrek 13 aanvang 14 vertrek 13 aanvang 12 aanvang 11 aanvang 10 vertrek 09 aanvang 10 .00 u. .15 u .30 u .45 u 00 u 00 u 00 u .20 u .00 u. (per auto) (per auto) (per auto) OOSTRUM 1 - RESIA 2 0-0 Schrik niet. Een verslag van de wedstrijd van het eerste elftal. Het paradepaardje, de trots, de vaandeldragers, de uitverkorenen van de Oostrumse voetbalvereniging. Maar waar was die andere weken het verslag van de Oostrumse glorie? De onrust onder de Oostrumse bevolking groeide met de week. Wat rommelde er in de Oostrumse voetbalvereniging? Is met de degradatie uit de eerste klasse ook het schrijfanimo tot onder het nulniveau? Met deze vragen worstelt de Oostrumse bevolking. Vandaar dat ik zo vrij ben geweest om deze ene keer het verslag te verzorgen in de hoop dat dit de verantwoordelijken in de organisatie van het eerste elftal er toe aanzet om een en ander te regelen. Ook dat gedeelte van de Oostrumse bevolking dat de wedstrijd niet heeft bezocht, heeft het recht om erover geïnformeerd te worden of zij het gelijk wel of niet aan hun kant hebben gehad. Resia 2 toonde afgelopen zondag dat het mogelijkheden heeft om uit de onderste regionen van de ranglijst op te klimmen naar een hogere positie. Weliswaar lukte het de thuisspelende Oostrummers om voortdurend een veldoverwicht te creëren, doch de counter dreiging van Wellerlooi bleef ten alle tijden aanwezig. De latwerkscore werd door Oostrum in de eerste helft geopend via een kopbal binnenkant paal van Geert Janssen maar werd door Resia in de tweede helft rechtgetrokken door een kopbal buiten kant paal 10

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10