OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Joost v.d. Vorst uit Geysteren werd kampioen, Jeu Staaks werd 2e maar wou wel in zijn ring en Hay Steeghs uit Oirlo werd 4e. Bij de 50- werd Piet de Boer uit Lottum kampioen. Het springen, dat een zeer spannend verloop had, mede door de vele barragedeelnemers, werd bij de 50- gewonnen door Ben Tacken uit de Meterik, terwijl bij de 50+ de titel ging naar de oudste deelnemer nlPiet Gradussen, die helemaal uit Hingen (bij Echt) de weg naar Oostrum had gemaakt. De prijs voor de best paraderende afdeling ging welverdiend naar Als klapstuk van de dag werd er een rubriek relaisspringen verreden. Van de 13 deelnemende teams waren het Jan Peeters en Toon Vissers uit America die als enige de lei blanco hielden en beiden konden ze een prachtige beker in ontvangst nemen. Dat Nobel de touwtjes goed in handen had wat betreft de perfecte organisatie, bleek wel uit de vele lovende woorden die onze ver eniging kreeg. Rest ons nog iedereen, die door bvsponsoring, advertentie e.d. ons steunde, hartelijk te bedanken. 's Avonds tijdens het veteranenbal in zaal Halfweg, kon men nog gezellig nakaarten onder het genot van een pilsje en dansje. Vrijdagavond 16 oktober behaalde Martien Custers met Zendra een 4e prijs tijdens het springen in de manege in Venray. Martien, proficiat. A.s. zaterdagavond en zondag overdag zijn er dressuurselectie- wedstrijden in manege Vlakwater in Venray. Wij wensen Marriëtte Vermeulen en Renate Peeters veel succes, o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- Dame s Bij deze willen wij jullie vragen of er misschien belangstellen den zijn om op dinsdag 15 december tijdens de kerstviering met een groepje blokfluit te spelen. Hebt U interesse en een beetje blokfluitkennis, wilt U dan voor zaterdag 31 oktober contact opnemen met R. Basten, tel. 80582; dan kunnen we tijdig wat leuke liedjes uitzoeken en samen enkele keren repeteren. Hebt U een ander instrument, neem dan evengoed contact op, zodat we kunnen bekijken of we dit kunnen combineren met de blokflui- ters en anders eventueel om solo te spelen. Hopelijk mogen we weer op Uw volle medewerking rekenen. Well 6

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6