voor de Oostrum-goal. Aan de andere kant moest een Volharding verdediger de bal uit een corner die indraaide, van de lijn halen. Oostrum voetbalde rustig en hield de bal goed in de ploeg. Rust. Wat er na rust gebeurde is eigenlijk met geen pen te beschrij ven. Veel persoonlijke fouten, geen rust in de ploeg en geen bal kwam fatsoenlijk in de voeten. Volharding profiteerde gretig en met 5-0 kwam Oostrum nog goed weg. Jammer van dit eindresultaat want als Oostrum zoals in de le helft had gevoetbald dan had Volharding (nog ongeslagen) het heel moeilijk gekregen. De enige winst voor Oostrum was dat er niet onderling op elkaar gedonderd werd en er een duidelijke wil aanwezig is om ook in nieuwe samenstelling te presteren. Zondag a.s. wordt iedere speler van het 4e elftal verwacht om e.e.a. met elkaar door te nemen/af te spreken. Let dus op het publikatiebord m.b.t. deze kontaktbijeenkomst SWOLGENSE BOYS 4 - OOSTRUM 52-2 (1-0) Het is jammer voor de echte voetballiefhebbers maar Oostrum heeft nog maar 5 elftallen. Helaas zag het bestuur zich genood zaakt om een elftal terug te trekken. De spelers zijn opnieuw ingedeeld zodat de elftallen nu in groepen van 17 of 18 spelers bij elkaar zijn gebracht, zodat we nu vaker verplichte rust krijgen* Oostrum 6, toch al enkele jaren een begrip, is in zijn geheel gepromoveerd tot Oostrum 5 maar is wel in dezelfde klasse gebleven, zodat wij het op moesten nemen tegen Swolgense Boys 4. Op een ongewoon tijdstip waarop we normaal al gedouched zijn, moesten we aftrappen tegen een niet al te sterke tegenstander. Toch was het deze tegenstander die een speler alleen op doelman Wiel Kunzler afstuurde en 1-0 wist te scoren. Oostrum dat af en toe fraai kombineerde kon geen enkele aanval doeltreffend afron den. De beste kans van deze eerste helft was voor Geert Kusters, maar hij werd hardhandig bij de bal weggeduwd maar de verder goed leidende scheidsrechter zag hierin geen overtreding. Ook na rust bleef Oostrum de betere ploeg maar pas toen, rechts achter, Hans Achten de bal over het gehele veld opbracht en vanaf de achterlijn de bal voor de goal bracht, kon Oostrum via Jan Achten de gelijkmaker in het doel koppen. Toch zou Swolgen in deze tweede helft nog enkele kansen krijgen en helaas voor Oostrum konden ze nog een keer scoren, zodat we weer tegen een achterstand aankeken. En weer begon het zoeken naar het gat in de verdediging dat groot genoeg was om het net te vinden. De enigste die dit gat wist te vinden was wederom Hans "van Aerle" Achten die over rechts doorbrak en de bal voor het doel wist te brengen waar ditmaal Hay Geurts de bal van dichtbij onhoudbaar inschoot. Met 10 man (ondanks de 3 reserves) wisten we deze gelijke stand vast te houden. 13

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 13