QOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING 16 jan 23 jan 30 jan 7 febr 14 febr 15 febr 16 febr 5 t /m 9 mei 12 nov 9 dec 10 dec Prinsenbal, Gemeenschapshuis. Jeugdprinsenbal, De Karklingel. AldewieverbalGemeenschapshuis. Receptie De Karklingel. Karnaval, Gemeenschapshuis. Karnaval, Gemeenschapshuis. Karnaval, Gemeenschapshuis. Jubileumfeesten Oostrum 1988. (Harmonie, Parochie, Werkcomité). VorstenraadsbalGemeenschapshuis Zitting, Gemeenschapshuis. Zitting, Gemeenschapshuis. Dames Bij deze delen wij U mee, dat de bierdoppenaktie nog steeds ten zeerste op prijs gesteld wordt. Het heeft lang geduurd voordat we er precies achter konden komen hoe en wat er mee gedaan zou worden. Dankzij de zusters van Tienray, weten we nu, dat deze doppen (zowel van bier, melk en koffiemelk e.d.) verzameld worden in Posterholt, waar men daar verder zorgt dat ze op de goede plaats terecht komen, waar ze dan worden gesmolten en verder verwerkt. Hoeveel dopjes we precies nodig hebben voor 1 rolstoel, horen we over een paar weken, daar dit exact nage vraagd zal worden. Dus dames, gaat U a.u.b. weer flink aan het sparen; we weten nu zeker dat het voor een goed doel is; wat maakt het nu uit, of U de doppen in een apart potje bewaard of ze in de vuilnisbak deponeert. Zeg het verder tegen familie, buren, vrienden en kennissen, zodat we snel een grote berg bij elkaar krijgen. Hebt U er zoveel dat ze in de weg staan, breng ze dan naar R. Basten, Gildestraat 2; vanwaar ze zeker naar de goede bestemming gebracht zullen worden. Dus dames, heren en kinderen, help mee: sparen, sparen, sparen!!!!! BIERDOPP ENAK TIK Het bestuur o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 5

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 5