SPORTVERENIGING „OOSTRUM o De ranglijst in de 2e klasse werd na de derde speeldag op de kop gezet. De nrs1 en 2, de Strikers en de Pinhunters traden tegen elkaar aan. De Strikers hadden hun dag niet. De Pinhun ters konden gemakkelijk doorstomen naar een 4-0 overwinning. Hierdoor namen ze ook de le plaats van de Strikers over. De Strikers werden ook nog voorbij gestreefd door Club Up die Hit Miss met 4-0 terugwezen. Ook het nieuwe team Golden Wonder blijft puntjes verzamelen. Deze avond wisten ze tegen Oud Meerlo de score in evenwicht te houden (2-2)Wat betreft de scores: de hoogste game werd gescoord door Guus van Leeuwen, 215. Hij kwam eveneens tot de hoogste scratch-totaal score, 585. Twee andere opmerkelijke prestaties waren de series van Ton Fleurkens en Marijke den Burger. Zij scoorden inclusief handicap series van respectievelijk 634 en 632. In de le klasse verloor Magic Line het eerste puntje; S.V.C.B. wist de 3e game te winnen. Magic Line had de andere twee games echter met royale voorsprong gewonnen zodat de overwinning niet in gevaar kwam. Door dit game-verlies werd Magic Line wel van de le plaats verdrongen door de Sigma's, die met 4-0 wonnen van Altijd Raak. Beide teams hebben een gelijk aantal punten maar de Sigma's hebben een hogere pinfall. Fall Down had de nodige moeite met "Aufsteiger" Franssen Keu kens. De le game was voor Franssen. Fall Down kwam echter op karakter terug in de 2e game en maakte ook de achterstand in de totaalscore goed. De 3e game was weer voor Franssen maar het pinfall-verschil was niet hoog genoeg voor het laatste punt. Eindstand 2-2 derhalve. De Returns waren goed op dreef. Ze pakten de Red Arrows in met 4-0. In deze wedstrijd vielen de hoogste scores, allebei bij de Returns: Hay Joosten scoorde de hoogste serie met 566 en Piet van Dijck bowlde de hoogste game223 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Uitslagen van zondag 20 september Venray 4 Sparta 5 Leunen 5 Volharding 7 Oostrum 6 - Oostrum 1 - Oostrum 2 - Oostrum 3 - Oostrum 5 - Volharding 8 2 3 3 3 4 2 4 2 2 3 Programma voor zondag 27 september: Oostrum 1 Oostrum 2 - BW 2 aanvang 14.30 u. bijeenk. 13.30 - Hegelsom 3 aanvang 12.45 u. bijeenk. 12.00 scheidsrechter B. Linskens 8

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 8