TENNISVERENIGING OOSTRUM jeugdspeler aan de selectieve groep was toegevoegd en ze hadden voor een alom bekende scheidsrechter gezorgd. Zodoende waren alle ingrediënten aanwezig voor een gesprekstofrijke wedstrijd. En het was Oostrum dat het eerste over zich liet spreken toen Hay Geurts boven de doelman uittorende en het eerste doelpunt aantekende. Helaas konden we deze voorsprong niet tot het rust- signaal volhouden want een strakke voorzet van Volharding viel precies onder de lat in het net. Na de rust leek het er aanvankelijk op dat het moeilijk zou worden om te scoren maar dit zou spoedig veranderen. Deze ver andering begon toen de eerste tijdstraf werd uitgedeeld; uit de gegeven vrije trap was het Jan Achten (déze speelde vorige week een goede partij in het 5e en niet Hans Achten)die iets eerder de bal aanraakte dan de doelman en zodoende Peter J (Spurkt) kon laten scoren. Even later was het weer Jan Achten die ditmaal zelf het doelpunt maakte (vraag me alleen niet hoe) zodat we een iets veiligere voorsprong hadden van 3-1. Maar ja, de bal is bij ons ook rond en alles is mogelijk en zo kwam het dat na ongeveer een half uur spelen in de tweede helft de stand alweer gelijk was via twee dezelfde doelpunten in de linkerbenedenhoek Gelukkig voor ons had Jan Achten ook nog zo'n zelfde doelpunt als zijn eerste voor ons in zijn zak zodat er een batig saldo voor ons uitkwam. "Eind goed, al goed", durf ik helaas niet te schrijven maar de twee punten zijn voor Oostrum. Hallo jongens en meisjes, 19 September hebben we moeten voetballen tegen Montagnards. We hebben weer gewonnen. Het was 12-0 voor Oostrum dus. Bas had er 7 gemaakt; Sjoerd 1; Paul 1; Mark B. 1; Mark van Dijk 2. Misschien vind je het gek dat Maikel er niet bij staat maar die was er niet en dat vonden wij heel erg jammer. Ik hoop dat hij er volgende week wel is want dan moeten we tegen Swol- gen. A.s. weekend zal het introducé-toern Verdeeld over damesdubbel (8), herendubbel (7) en mixeöüuD- bel (11), hebben 26 koppels zich aangemeld. Onder andere mede door de reacties van vorig jaar is nu voor een andere opzet gekozen. Iedereen speelt nu 3 partijen van F.C. 17 Sjoerd Vollenberg El 12

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 12