bij een puntendeling neergelegd. Verrassenderwijs scoorde Leunen door een foutje in de achterste achterhoede, 3-2. Deze overwinning was niet verdiend, gezien het spelbeeld. Oostrum had minstens 1 punt verdiend. Gerrit van harte beterschap en gastspelers, bedankt namens het 3e elftal voor het meespelen. Tot volgende week, in eigen huis, tegen MeerloGroetjes, Noes 0_o_o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o V0LHARDING_7_-_00STRUM_53_-_2 Opnieuw begon Oostrum in een 4-4-2 opstelling. Het bleek dat dit vandaag niet werkte. Al na 8 minuten keek Oostrum tegen een achterstand aan toen een middenvelder van Volharding onge stoord kon doorgaan en vanaf 16 meter scoorde: 1-0. Na dit doelpunt probeerde Oostrum Volharding onder druk te zetten doch door de opstelling (2 man voorin) leverde dit niet echt kansen op. Wel kreeg Oostrum een veldoverwichtTegen de verhouding in scoorde Volharding opnieuw. Een houdbaar schot werd door onze keeper verkeerd beoordeeld en dus glipte de bal tot zijn ontzetting door de handen: 2-0. Oostrum was even aangeslagen en 5 minuten later scoorde Vol harding opnieuw nadat via een counter de verdediging in een 1-2 combinatie uitgespeeld was: 3-0. Rust 3-0. Aan de thee, de zaak omzetten 4-3-3 en d'r an. Al na 5 minuten dook Joop Bus vanaf het middenveld de diepte in (groot gat, Leo), kreeg de bal mee van Henk Claassen en scoorde 3-1. Het werd onrustig bij Volharding en Oostrum kreeg kansen. In de 80e minuut een corner van Joop Bus, eerst ingesloten door Eric Graat en nogmaals door Henk Claassen en het was 3-2. Hier bij bleef het. Jammer, er had misschien nog 1 punt ingezeten maar alle lof voor de inzet en het terugkomen in de wedstrijd. Gelukkig voor de elftalcommissie geen nieuwe blessures, hoewel Luuk Ver meulen vandaag last had van stijve spieren. Dat wordt donderdag dus trainen! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM 6 - V0LHARDING_84-_3(1-1) S.V. Oostrum was er veel aan gelegen om dit weekeinde een over winning te kunnen vieren met het zesde elftal. Zo hadden ze er voor gezorgd dat zij het hele complex alleen hadden zodat zij de toeschouwers niet hoefden te delen. Ze hadden ervoor gezorgd dat er een speler uit een hoger elftal plus een talentvolle

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 11