Wat doet het Prinses Beatrix Fonds tegen al die trieste ziekte? Kort gezegd: hulp, begeleiding en voorlichting bieden aan de vele tienduizenden patiënten de steun verlenen aan het weten schappelijk onderzoek naar de oorzaken, mogelijke geneeswijzen en voorkoming van hun ziekten en afwijkingen. Meer dan 5 miljoen gulden kon vorig jaar hiervoor uitgegeven worden. De aanvragen overtroffen verre onze mogelijkheden. Veel kon worden gedaan, maar er is nog veel méér nodig. Vele miljoenen zijn nodig! Het Prinses Beatrix Fonds is een particuliere instelling, die geen enkele subsidie ontvangt en het daarom in de eerste plaats moet hebben van de opbrengsten van de jaarlijkse collecteweek, die dit jaar zal worden gehouden van 14/t/m 20 september. Tijdens deze week gaan tienduizenden collectanten geheel be langeloos langs de deur met de bekende oranje bussen. Steun, geef, help! Opdat het Prinses Beatrix Fonds de zon weer kan laten schijnen voor deze medemensen. Geef aan de deur of stort uw bijdragen op giro 969 t.n.v. het Prinses Beatrix Fonds, Den Haag. Leden van vereniging voor ouderen, zal de kollekte van het Beatrix Fonds in Oostrum verzorgen, i.v.m. Kermisweek, zal de kollekte in Oostrum een week later zijn, dan de landelijke. -o-o-o-o-o-o-oo—o—oo—oo-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-oo-o-oo- Zondag 20 september 1987 11.30 uur Repetitie van het tamboerkorps. 14.15 uur Door onze harmonie te geven concert in Holthees in een bij het voetbalveld te Holthees geplaatste tent. Gevraagd wordt om ervoor te zorgen dat eenieder om 14.00 uur in Holthees in de tent aanwezig is, zodat wij ook op de afgesproken tijd kunnen optreden. Maandag 21 september 1987 18.00 - 19.00 uur Repetitie voor het jeugdorkest. 20.00 - 21.00 uur Repetitie voor het orkest. 21.00 uur Algemene ledenvergadering. 11 OOSTRUM-VENRAY MUZIEKVERENIGING

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 11