TT" omgeving te verbeteren. Dat komt niet in de krant of op de te levisie. Het is het minder spectaculaire werk, maar het is wel de kern van de Zonnebloem. Ook in Oostrum is een Zonnebloem-afdeling werkzaam, die pro beert haar steentje bij te dragen aan het verwezelijken van de doelstellingen van de Zonpebloem. De ledenwerfaktie is vooral gericht op mensen die zelf niet in staat zijn aktief in dit werk te zijn, maar die als ondersteu nend lid daarin toch hun bijdrage willen leveren om dit vrij willigerswerk mogelijk te maken. U zegt toch ook "JA" tegen de Zonnebloem, want "aandacht voor zieken is gezond". -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-'j-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- VERKEERSINFORMATIE In het kader van extra beveiliging van de NS-overweg WITTE VENNENWEG/OIRLOSEWEG zal genoemde overweg op woensdag 16 sep tember afgesloten zijn voor alle verkeer van 07.00 tot 18.00 uur; of zoveel langer/korter als de werkzaamheden afsluiting noodzakelijk maken. Vriendelijk verzoeken wij U hiermede rekening te houden, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Maandag 14 september 1987 In verband met de kermis in Oostrum géén repetities van jeugd orkest en orkest. Woensdag 16 september 1987 18.15 - 19.00 uur repetitie voor de aspiranten van het tam boerkorps 19.00 - 20.30 uur repetitie voor het gehele tamboerkorps, zondag 20 september 1987 Repetitie tamboerkorps zoals op repetitie afgesproken. Op deze zondag tevens een door het orkest te geven concert in Holtheesaanvang 14.15 uur, in een bij het voetbalveld te Holthees geplaatste tent. MUZIEKVERENIGING 7

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 7