Door de S.E.V. van de L.L.T.B. wordt in kringverband een kursus bedrijfsovername georganiseerd voor agrarische vrouwen. Het doel van deze kursus is om de agrarische vrouwen kennis te laten maken met de sociale, fiscale en economische aspecten van bedrijfsovername. Programma: voorbereiding op de bedrijfsovername beloningsvormen en samenwerkingsvormen fiscale aspecten van bedrijfsovername sociale aspecten die een rol spelen bij bedrijfsovername. Duur van de kursus 4 bijeenkomsten van uur. De kosten bedragen 25,- per deelneemster. De kursus zal bij voldoende deelname gehouden worden in het voorjaar van 1988. Opgave bij: M. Geurts-Slangen Veulensewaterweg 22, Veulen, tel. 04785-592. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- GEMENGD_ZANGK00R Woensdag 2 september is weer de eerste repetitie na de vakantie. Hopelijk zijn jullie allen goed uitgerust en komen weer ijverig repeteren Bij verhindering zouden wij het op prijs stellen dat je je af meldt. Aanvang repetitie heren 19.30 uur, dames 20.00 uur in de leefkuil van de basisschool. Het bestuur, Secr. L. Versteegen, tel. 84910. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o JONGERENKOOR_00 STRUM Hallo allemaal, Hopelijk zijn jullie allemaal weer goed uitgerust want we gaan weer inet de repetities beginnen. Ook alle nieuwe leden hopen we op onze eerste repetitie te zien a.s. maandag 31 augustus om 19.00 uur in de kerk. We zijn meteen aan de beurt met zingen op 6 september. Dus de repetitie is erg belangrijk. We zijn erg blij dat er zich zo veel nieuwe leden hebben aangemeld maar desondanks is ieder an der nieuw lid nog van harte welkom. Ook jongens ontvangen we met open armen. Nieuwe aanmeldingen gaarne opgeven bij Trudy Bonants, Ooster Thienweg 5, tel. 80387 of pastoor de Ceuster, tel. 81254. Tot ziens. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 7