limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Begin oktober willen we starten met de kursus huidverzorging, welke gegeven zal worden door schoonheidsspecialiste Imelda Claessens, welke uit 5 a 8 personen mag bestaan. De bedoeling van deze kursus is dat zij in 6 lessen ons vertelt en ook zelf laat meewerken, hoe we onze huid moeten verzorgen, schoonmaken, korrekties aanbrengen en advies en tips krijgen over onze huid persoonlijk. De kosten voor deze kursus bedragen 85,- per persoon, incl. materiaal. Hebt U interesse in deze kursus, wilt U dan vóór woensdag 2 september a.s. kontakt opnemen met R. Basten, tel. 80582. Bij voldoende aanmelding is de mogelijkheid voor een kursus zowel 's middags als Ts avonds; dit gebeurt in nader overleg. Dinsdagmiddag 6 oktober gaan we op exkursie naar de pottenbak kerij "De Blauwbilgorgel" te Venray. Voor opgave en dergelijke komen we hier tegen die tijd nog op terug. Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Beste dames Op dinsdag 1 september start de fietsoriëntatietocht om 16.00 u. vanaf het gemeenschapshuis te Oostrum. Na deze tocht staat om 19.15 uur het diner te wachten in zaal Martens te Leunen. Indien U twijfelt of de fietstocht doorgaat vanwege slecht weer, kunt U vanaf 15.30 uur bellen Mevr. Volleberg, tel. 84188. Het diner gaat onder alle weersomstandigheden door! Wij hopen dat U een prettige tocht heeft. /oor de bakkursus die start op maandagavond 7 september zijn nog enkele plaatsen vrij. Indien niet-leden, b.v. dochter, moeder, vriendin, buurvrouw kennis, interesse etc. hebben 'in deze bakkursus kan men zich opgeven tot de kursus vol is bij M. WillemsGoetzenhof 4, tel. 80195. De kosten bedragen 120,- eksklingrediënten voor 10 lessen. Deze duren van 19.30 uur tot 22.00 uur en worden gegeven op de L.T.S. de Hamert te Wellerlooi. 6

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6