af". Wordt het een goed jaar? Dat hang af van vele dingen. Dat hangt af van ons aller inzet, dat hang ook zeker af van Gods zegen over ons werk. Het oude gezegde "Aan Gods zegen is alles gelegen" is ook nu nog helemaal waar. Laten we ons daar diep van bewust blijven. Daarom nodigen we allen, die bij de school betrokken zijn, uit om in de Eucharistieviering van zaterdag avond Gods zegen af te smeken over het nieuwe schooljaar. Een goed begin I Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o In de weken van 24 augustus t/m 5 september komen de leden van de O.V.B. en L.V.B. huis aan huis voor de landelijke kollekte voor het Koningin Wilhelmina Fonds. Bij voorbaat dank. O.V.B. en L.V.B. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA^: 27 aug. 1 sept. 6 sept. 6 sept 8 sept 12 sept. 19 sept 22 sept. 30 sept. 5 okt. 6 okt. 6 okt. 8 okt 10 en 11 okt. 13 okt. 20 okt 3 nov. 10 nov. 10 nov. 11 nov. Fietstocht voor ouderen. Demonstratie vruchtensappen e.d. O.V.B. Open fietscrosswedstrijd F.C.C. Flying Jumpers. Gezinsfietstocht T.W.C. 25 en 50 km. Bestuursvergadering S.V.0. Bloemenaktie "Zangcompeneej Oeretoe" Sponsorloop t.b.v. Aruba, basisschool Oostrum. Demonstratie en informatie van "Drivina" diepvries- produkten, L.V.B. Algemene ledenvergadering S.V.0. aanvang 20.00 uur. Ekskursie naar het RISC op de Clockert L.V.B. Vergadering werkcomité/voorzittersvergadering. Ekskursie pottenbakkerij Venray O.V.B. Bestuursvergadering S.V.0. Harmonie, dorpsfeesten. Bestuursvergadering S.V.0. Lezing over "Gebruik en misbruik van medicijnen". L.V.B. en O.V.B. HERFSTVAKANTIE: Huifkaroptocht 3 jaar en groep 1 en 2 Buurtvereniging "De Aide Beek". NAJAAR: Spellenavond volwassenen, Buurtverenining "De Aide Beek". Vergadering werkcomité. Lezing door Consumentenbond, L.V.B. en O.V.B. Bestuursvergadering S.V.0. Jaarvergadering Karnavalsvereniging 4

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 4