Een harmonisch gebeuren met 5 leden van Nobel en 13 leden van Manege Vlakwater en L.R.V. St. Isidorius uit Venray Voor ons was het een uniek gebeuren dat we graag nog eens een keer willen doen. Misschien volgend jaar. De volgende wedstrijden zijn in Westerbeek, Leunen en Horst en daarin wensêïk: we de deelnemers veel succes, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Vanuit de basisschool Rectificatie Onlangs hebben alle ouders een brief ontvangen, waarin het Schoolbestuur mededeling doet van een door haar genomen be sluit aangaande de schooltijden in het schooljaar '87-*88. In de zinsnede over het aantal mensen, dat voor of tegen de verlengde middagpauze was, is een tikfout geslopen. In plaats van: "35 ouders (73%) waren voor een middagschool tijd van 13.15 uur tot 15.15 uur." dient er te staan: "85 ouders (73%) waren voor(de rest idem) Open-huis Op dinsdag 7 juli a.s. houden wij van 16.30 u. tot 18.30 u. "Open-Huis". Tijdens dit "Open-Huis" willen wij het schooljaar afsluiten met enkele activiteiten, die deels kermisachtig deels informatief zullen zijn. Afscheid "meester" Pluk Zoals menigeen inmiddels weet zal dhr. Pluk m.i.v. 1-8-*87 gebruik maken van de V.U.T." regeling en onze school derhalve verlaten Mede op zijn verzoek willen wij zijn afscheid van de school op een zo ongedwongen wijze laten verlopen. Het leek ons derhalve een goed idee om daartoe ons "Open-Huis" aan te wenden. Ouders, kinderen, oud-leerlingen, collega's en dorpsgenoten kunnen zodoende op elk gewenst moment en op elke gewenste plek afscheid nemen van "meester" Pluk, hem bedanken voor hetgeen hij voor school en anderen heeft betekend en hem het beste toe wensen in zijn verdere toekomst. 's Avonds zal het onderwijzend en niet onderwijzend personeel, het Schoolbestuur, de Oudervereniging en de Medezeggenschaps raad tijdens een feestelijke avond afscheid nemen van "meester" Pluk. 7

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 7