Samenvatting openbare vergadering "Werkcomité Oostrum", gehou den op dinsdag 2 juni 1987 bij Bowling-Bistro Venray. - een aantal verenigingen heeft geen gevolg gegeven aan onze oproep om tijdig de gevraagde gegevens in te zenden. Hierdoor is verschijnen van nieuwe uitgave Oostrums Wegwijzer ver traagd. Inmiddels zijn de ontbrekende gegevens opgevraagd. Het streven is om zo snel mogelijk de nieuwe uitgave gereed te hebben. - de aandacht wordt erop gevestigd om via regelmatige publica ties in Oostrums Weekblad te wijzen op de noodzaak om Oostrum "schoon" te houden; dus geen clandestine vuilstort geen puin maar ook geen tuinvuil - met belangstelling wordt kennis genomen van ontvangen jaar verslag Harmonie. Woorden van waardering worden uitgesproken voor de wijze, waarop de Harmonie altijd klaar staat. - langdurig wordt stilgestaan bij de geplande gezamenlijke vie ring van de jubilea van Parochie, Harmonie en Werkcomité. De data liggen in grote lijnen vast; zeker wat de kerkelijke viering betreft. Het accent ligt in de maand mei. Naar verwachting zal de organisatie met een akkomodatieprobleem komen te zitten. De jubileumkommissie zal zich hierover bui gen. Namens het werkcomité zullen de heren S. Liebrand en J. Schuurmans zitting nemen in jubileumkommissie. Voorzitter benadrukt dat ongetwijfeld ook op de andere leden een beroep zal worden gedaan; b.v. als lid van de nog te formeren werkgroepen. Voorstel wordt gedaan om ruimte in te bouwen voor bveen Bourgondische Markt. Tevens wordt gedacht aan uitgave van jubileumboekje; organiseren van tentoonstelling. Alle voor stellen zullen nauwgezet bekeken worden. Vergadering is akkoord met ontwerpprogramma; vervolggesprek met Kerkbestuur en Harmonie zal plaatsvinden. - werkzaamheden rond speelterrein nabij Oude Watermolen zijn bijna afgerond. Men heeft algemeen waardering voor de onder vonden medewerking Nu de andere speelterreinen nog! - gewezen wordt op slechte toestand afrit fietspad nabij krui sing Geysterseweg/MgrHanssenstraatEveneens wordt gewezen op de wenselijkheid van plaatsing bord "doorgaand verkeer" nabij bedrijfsloodsen Fa Raedts Mols langs de Witte Venne- weg in beide richtingen. Ter plaatse onbekenden nemen blijk baar nogmaals eens de verkeerde afslag. 2

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 2