SPORTVERENIGING „OOSTRUM" Wij wensen de ploegen een sportieve en gezellige middag toe. Wij hopen op grote publieke belangstelling en tevens op goed weer. Groetjes Bestuur Buurtvereniging De Aide Beek. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o T-shirts A.s. maandag kunnen de T-shirts nog ingeleverd worden tussen 13.00 uur en 13.30 uur. met vriendelijke groeten, de Oudervereniging, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O-O-O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o U heeft al enkele malen in dit blad kunnen lezen van een op handen zijnde sportuitwisseling tussen een groep Amerikaanse jongens en de jeugd van S.V. Oostrum. Deze zal plaats vinden van 8 t/m 16 augustus a.s. De Amerikaanse organisatie Youth of Understanding verzorgt deze 4 weken durende trips voor jonge studenten. Zij bezoeken daarbij vier verschillende plaatsen in Nederland, zoveel mogelijk over heel Nederland verspreid. Eén week zijn ze dus te gast in Oostrum. Waarom nu juist in Oostrum zult U zich misschien afvragen. Bij toeval is de voorzitter van SVO daarover benaderd. Wij beschouwen het als een voorrecht om één week voor onze rekening te mogen nemen. De jongens variëren in leeftijd van 14 tot en met 17 jaar en zij staan onder leiding van een ervaren coach. Zij hebben elkaar vóór deze trip nooit eerder ontmoet, want ze komen uit alle delen van de V.S. Zij hebben een bepaald programma af te werken tijdens hun ver blijf in ons land. Veel verplichte trainingen onder leiding van hun coach. Daarnaast moeten ze de kans krijgen om kennis te maken met typisch Nederlandse kuituren en ook het normale Neder landse gezinsleven. Het is dus een duidelijke studie-vakantie. 9

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 9