Het is een levensopgave die ze samen te "dragen" hebben, die hen gaat omvormen. Gelukkig het kind waarnaar verlangd werd, dat welkom is, dan is het in goede handen, en dat is FEMKE. Math en Tiny willen FEMKE helpen met alles wat zij aan liefde in zich dragen; zij willen ervoor zorgen dat er leven is voor FEMKE, leven en toekomst, mensen en liefde. Math en Tiny van harte proficiat met dit kostbare Godsgeschenk. Moge FEMKE als 'n blij en gelukkig kind opgroeien in jullie midden en moge zij jullie samenzijn nog vergroten en versterken. Ook wij roepen FEMKE 'n hartelijk welkom toe in onze parochie gemeenschap met onze beste wensen voor de toekomst. Uw pastoor. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Missieclub Comeo Stationsweg 46, Venraytel87459 "Comeo", de werkgroep voor missie- en ontwikkelingshulp te Venray, organiseert op zaterdag 27 en zondag 28 juni a.s.weer een grote fancv-fair. Op het sportterrein van St. Servatius: beide dagen van 13.00 - 18.00 uur en van 19.00 - 23.30 uur. Door de vele attrakties en het rad van avontuur is er grote kans dat U met mooie prijzen naar huis kunt gaan. De opbrengst is voor de Venrayse en Oostrumse missionarissen en ontwikkelingshelpers in de derde wereld, o-o-o-o-o—o—o—o-o-o—o-o-o—o—o-o-o—o-o-o—o-o-o—o—o-o—o-o-o—o-o-o- AGENDA: 27 juni Zeskamp en feestavond Buurvereniging "De Aide Beek". 30 juni Fietstocht, O.V.B. 30 juni Algemene vergadering Rabobank. 1 juli Vereniging van ouderen: dagtocht naar Flevohof. 4 juli Harmonie, oud papier ophalen. 5 juli Harmonie, optreden Eikenhofkapel in Geysteren. 6 juli Openbare vergadering Werkcomité/Voorzittersvergade ring. 9 juli Harmonie, bestuursvergadering. 14 t/m 17 juli Fietsvierdaagse "De Peel". Start: Schouwburg Venray, 25 - 40 - 60 km. 1 sept Demonstratie vruchtensappen e.d., O.V.B. 6 sept Open fietscrosswedstrijd F.C.C. Flying Jumpers. 6 sept Gezinsfietstocht T.W.C., 25 en 50 km. 10 sept Bestuursvergadering S-V.O.

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 5