Moge God U allen zegenen.' Wilt U me ook bedenken bij het Oostrumse Lieve Vrouwke Van harte bedankt en lieve groetjes aan U allen yan Uw zeer dankbare Oostrumse Zuster Truus Lemmens BEDANKT^ Vrijdagavond verschil van mening.het heeft geen zin al dat werk voor de processie voor niets te doen, want de processie gaat ook dit jaar weer niet door, de deskundigen van de weerbe richten voorspellen voor zondag regen.maar anderen dachten daar anders over: laten we alles maar in gereedheid brengen want de processie gaat zondag door. De optimisten kregen hun zin en.gelijk. Vrijdagavond stonden de banken op Trans Cedron uitnodigend klaar voor een grote bijeenkomst voor de Openluchtmis. Zaterdag werd keurig versierd en ijverige handen van de Ooster-Thienweg zorg den ervoor dat de kinderen een overvloed van roosjes hadden om te strooien. En men had niet voor niets gewerkt, want zondag was het nog wel geen zomers weer, maar de processie en de Openluchtmis konden doorgang vinden. Allen die zich op de een of andere manier voor de Sacraments processie en de Openluchtmis op Trans Cedron hebben ingezet, heel hartelijk dank. Weer_de_Stationsweg2 Het was de laatste jaren erg stil op de Stationsweg. tenminste wat de geboortes betreft. Maar nu twee weken achter elkaar nieuw, jong leven. Vorige week maakten we melding van Senne Hermans en deze week kunnen we mededelen dat Math en Tiny Arts - Stationsweg 108 - vader en moeder zijn geworden: 17 juni was het geboortemoment van hun eerste kind en dochter, die als FEMKE Arts door het leven zal gaan. Het geboortemoment moet wel een diep-menselijke ervaring zijn in het leven van dat kind en in het leven van de ouders. In enkele minuten tijds moet het kind verhuizen van de warmte en de geborgenheid van de moederschoot naar die harde, rumoerige wereld. Het moet die beschermende en beschuttende wereld los laten, om apart te gaan bestaan. En wat gebeurt er niet in het leven van die ouders? Lichamelijk draagt de vrouw wel haar zwangerschap, en bij de geboorte is het "haar" uur, maar toch is het het echtpaar dat samen in verwachting is van hun kindje. Een kind het leven schenken, het opvoeden, behoren tot de grote levenservaringen èn van de vrouw èn van de man. 4

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 4