AiMERIKAANSE JEUGD NAAR OOSTRUM Van daar dus ook dat deze jongens in het gezin mee moeten draaien. Eén dag is zelfs helemaal voor het gezin gereserveerd en er wordt op die dag dan ook geen programma vastgesteld. Inmiddels is het programma voor die week opgesteld en er zitten zeer aantrekkelijke dingen bij. Op de eerste plaats wordt er dus veel samen met de Oostrumse jeugd gevoetbald. Verder is er een uitstapje per bus naar Valkenburg gepland, alwaar o.a. de grotten bezichtigd worden, Er staat een exkursie op het programma naar de grootste en modernste kaasfabriek in Europa, n.l. Campina in Rijkevoort; een ekskursie van een halve dag. Vervolgens een middag naar het Oorlogs- en Verzetsmuseum te Overloon. En ongetwijfeld ook zeer interessant voor onze jeugdvoetballers en ook menige gastouder, een bezoek aan de Eindhovense ere- divisieklub PSV. We zijn hier de gehele vrijdag voormiddag te gast en kunnen van dichtbij de trainingen van de A-selektie en de verzorging van de spelers meemaken. Verder zullen we de gehele akkomodatie bezichtigen. Een unieke kans dus, die ons is aangeboden door de direktie van PSV. Gastouders en hun eventuele kinderen (jeugdvoetballers) krijgen staks natuurlijk de eerste kans om hiervan mee te profiteren. Alle resterende plaatsen in de bus kunnen dus door derden inge nomen worden, zonder dat het U extra geld kost. Als de gastgezinnen allemaal bekend zijn zal er een gesprek plaats vinden, waarvoor U te zijner tijd een uitnodiging zult ontvangen. Op dit moment zoeken we nog een drietal gastgezinnen. Iets voor U Neem dan direkt kontakt op met Sjef Claessen, Goetsenhof 25, tel. 89156. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Enige weken geleden stond er in het O.W. een oproep voor gast gezinnen met betrekking tot opvang voor een groep Amerikaanse jongeren in de week van 8 t/m 16 aug Ondanks dat hierop weinig reacties binnenkwamen zijn wij toch door gegaan met de voorbereidingen hiervan. Het programma voor die week is zo goed als klaar en dient nu nog van Amerikaanse zijde goedgekeurd te worden. Om even uw geheugen op te frissen. Het gaat om een groep jongens 1 coach in de gemiddelde leeftijd van 17 jaar, waarvoor een week vol sport, cultuur en sociaal samenzijn wordt georganiseerd. 10

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10