Hengelsportvereniging 't Alvertje", Oostram TENNISVERENIGING „OOSTRUM Leidsters korfbalvereniging! Jullie denken toch nog wel aan de "aangeklede" vergadering op vrijdag 19 juni a.s. om kwart over zeven? Tot dan. Bij de eerste selectiewedstrijd voor het N.K. waren er prijzen voor: P. Kunen, M. Goorts, SjTheeuwen, H. Theeuwen Sr., P. Cuppen, en H. Hendriks. Bij de 5 dorpen-wedstrijd van Venray voor: R. Wijnhoven Sr., R. Schmitz, H. Theeuwen Sr., Sj Theeuwen en G. Robben. De einduitslag van de korpsen is: 1. Oostrum met 65.815 gr. Gemeentekoning 1987 van Venray is Martien Goorts. Zaterdag 20 juni is de eerste wedstrijd van het Zomerkoningsvissen van de korte hengels. De bijeenkomst is om 7.00 uur bij het Kruis aan de Maas in Geysteren. Sportvissers doe eens mee aan dit gezellig onder elkaar vissen. Woensdag 24 juni en woensdag 1 juli zijn de jeugdwedstrijden voor de Jeugdkoning van Venray. De bijeenkomst voor beide wed strijden is om 17.30 uur bij de Ballonzuil Dalland in Merselo. Zondag 21 juni is de Jeugdselectiewedstrijd Ned. Kampioenschap in Afferden. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o NAJAARSTRAINING 1987 Vanaf midden augustus tot midden september zal er op de banen van T.V. Oostrum tennistraining gegeven worden. Het betreft een cyclus van 10 trainingen, twee maal per week, gegeven op de maandag en de zaterdag. De data van de 10 lessen zijn: zaterdag 15 augustus, maandag 17 augustus, zaterdag 22 augus tus, maandag 24 augustus, zaterdag 29 augustus, maandag 31 augustus, zaterdag 5 september, maandag 7 september, zaterdag 12 september en maandag 14 september. Junioren van T.V. Oostrum kunnen gebruik maken van een aanbod van de tennisvereniging om voor 1,00 per les aan de cyclus deel te nemen. Voor senioren zijn de kosten voor de 10 lessen dezelfde als in het voorjaar, namelijk 90,00. De lessen zullen alleen doorgang vinden 90,00. De lessen zullen alleen doorgang vinden indien er minimaal VIJF lesuren kunnen 18 -X N\,

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 18