T-SHIRTS Inleveren van de T-shirts, die met de vierdaagse gedragen zijn. Dit kan op maandag 22 juni, tussen 3 en 4 uur in de leefkuil op school. Met vriendelijke groet, De Oudervereniging. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o O.J.C. IDUNA Vrijdag 26 juni is de jaarvergadering in de Oude Watermolen. Aanvang 20.00 uur. Iedereen is van harte welkom. AGENDA - Opening. - Mededelingen ingekomen stukken. - Aktiviteiten. - Financieel verslag. - Pauze. - Bestuursverkiezing. - Rondvraag. - Sluiting. Kandidaten kunnen zich tot de aanvang van de vergadering schriftelijk aanmelden bij de secretaris. Secretaris: Dave Moorrees, Gildestraat 22. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BILJARTVRIENDEN S^N^A. Het is zondagmorgen, net na 10 uur, en zowaar de zon laat zich even zien. Heel voorzichtig zie je wat blauw achter de wolken. Na al die weken regen, zou dat een welkome afwisseling zijn. Ik hoop dat het mooie weer aanhoudt tot zaterdag want dan heb ben we een feestavond. Nog even ter herinnering, 18.30 uur bij Bèr en Paula met fiets. Enthousiast loop ik even naar buiten in een poging wat schaars zonlicht op mijn vochtige bleke huid te laten vallen. Maar de wind is nog te dun. Komt uit het noorden, daarom zal het wel zo fris zijn. Het kan haast niet anders zijn dan dat er een geweldige hete zomer achteraan komt. Eentje van een week of zes of misschien wel acht. Wie weet zitten we over een week of vier wel te klagen dat het zo heet is. Zo gaat dat nou eenmaal. Toch kun je het ook van de positieve kant bekijken. In de regen in de 11

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 11