«ft BOND deel te nemen. Voor senioren zijn de kosten voor de 10 lessen dezelfde als in het voorjaar, namelijk 90,De lessen zullen alleen doorgang vinden, indien er minimaal VIJF Lesuren gevormd kunnen worden. Dit in verband met de reistijd en reis kosten van de trainer. Bij een te geringe inschrijving gaan de tennislessen in het najaar niet door. U kunt zich voor deze najaarstraining opgeven tot 28 juni a.s. bij Mevr. Rieky CremersGildestraat 28 te Oostrum. Het verschuldigde bedrag voor senioren dient de eerste les gepast bij de trainer voldaan te worden. Junioren dienen iedere les 1.mee te nemen. Begin juli krijgt u bij inschrijving bericht over de door gang van de lessen en zo ja, de tijd dat u bent ingedeeld. Met vriendelijke tennisgroeten de trainer. NaamVoornaam AdresTelefoon Inleveren vóór 21 Juni R. Cremers, Gildestraat 28. UITSLAGEN BEKERTOERNOOI BOWLINGBOND VENRAY. In het Bekertoernooi zijn we inmiddels gevorderd tot de halve finales. Deze gaan tussen de Sigma's en Fall Down en tussen Magic Line en de PinhuntersDe Sigma's hadden wat moeite om op gang te komen en Fall Down profiteerde hiervan. Met klein verschil (slechts 7 pins) pikten ze de 1ste game in. In de 2de game deden de Sigma's er een schepje bovenop. Fall Down kon het niet meer bijbenen, de overige drie punten en de finale plaats waren voor de Sigma's. In de andere halve finale wed strijd veegde Magic Line de baan aan met de Pinhunters. Er was geen houden aan gezien de eindscores Magic Line; 3004, Pinhun ters; 2722. De finale, die direct na de halve finale gespeeld werd zou dus gaan tussen de nrs1 en 2 van de 1ste klasse. 9

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 9