het voor de fietsers best wel de moeite waard zijn om in Oostrum van hun rust te genieten. Maar dames, dan snappen jul lie wel, dat wij moeten zorgen dat de fietsers door ons zo goed mogelijk op hun wenken bediend moeten kunnen worden; en dit kan alleen maar als we over ruim voldoende "serveersters" op "verkoopsters" beschikken. Zodoende willen we weer een keer een beroep op jullie doen om die dag tot een geslaagd einde te brengen. Het is niet persé nodig voor de hele dag, als we maar genoeg helpsters hebben, kunnen we de taken meer verdelen zodat we elkaar tijdig af kunnen lossen. Ook willen we er nog bij vermelden, dat de opbrengst van deze dag ten goede komt aan onze verenigingskas, zodat we er uiteindelijk allemaal plezier van kunnen hebben. De eerste fietsers worden rond 10.00 uur verwacht en 's middags rond 15.00 uur zijn de laat- sten wel gepasseerd. Dus hebt U zin en tijd om een handje te komen helpen, dan kunt U zich t/m zaterdag 13 juni opgeven bij R. Basten, tel. 80582. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- DE ALDE_BEEK Beste buurtbewoners, Zoals reeds in de aktivitei tenkalender staat vermeld, houden wij op zaterdag 27 juni a.s. weer onze jaar lijkse aktiviteitendag We beginnen s middags met een zeskamp en zetten de avond voort met de inmid dels traditionele feest avond. Deze wordt gehouden in het gemeenschapshuis. Deze avond wordt muzikaal omlijst door het orkest "NIKS". Alle leden van 16 jaar en ouder zijn van harte welkom. Wij als bestuur hopen op een goede opkomst. Bestuur Buurtvereniging "De Aide Beek" -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- WEEKENDDIENSTEN_HUISATRSEN Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: 3

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 3