En dit werd me een finale, werkelijk van WERELDKLASSE. Magie Line had een handicap voorsprong van 7 pins (88-81)In de lste game ging het gelijk op tot en met de 8ste frame. Toen zagen we een schitterende finisch van Sigma-bowler Harold Michiels, adspirant jeugdlid. Vanaf de 7de beurt volgden 6 strikes op rij; resultaat 224. Ook Harry Peeters en Leo van der Rijt gingen over de 200-grens heen, respectievelijk 221 en 206. Eindresultaat een game van 1066 (incl. hc.), dit was teveel voor Magic Line die bij 1020 bleven steken. De 2de game begon weer zeer veelbelovend, missers kwamen slechts zelden voor. In de 4de en 5de beurt kreeg Magic Line een stevige inzinking. Op karakter en via een sterk herstel in de 7de en 8ste frame werd de fout weer rechtgebreidDe beslissing liet op zich wachten tot de laatste beurt. Magic Line kwam als sterkste uit de strijd (966-948) en de stand was weer gelijk. De spanning liep hoog op dat zal wel duidelijk zijn. De Sigma's schoten sterk uit de startblokken in de laatste en beslissende game. Ze begonnen met twee "star" frames. De spanning was op de gezichten af te lezen en het publiek roerde zich ook flink. In de 8ste beurt hadden de Sigma's te maken met een inzinking maar Magic Line liet na hiervan te profiteren. Toch bleef de spanning erin tot de laatste worp. De Sigma's wonnen de 3de game (952-937) en konden zich toen als winnaars van het beker toernooi laten huldigen. Het sterke bowlen van Harold Michiels in de lste game is reeds gemeld. Hij zette dit ook in de volgen de twee games voort via games van 203 en 183. Hij kwam hiermee op een totaal van 610, dit is 203 gemiddeld. Een prima presta tie voor een adspirant, die een belofte voor de toekomst inhoudt In de troostfinale om de 3de en 4de plaats wonnen de Pinhunters overtuigend (4-0) van Fall Down. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Gevonden: fietscrosshelm Anke Kusters Randenrade 22 tel. 88180. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 10

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10