"Broederband" te Zussen in België, behaalden zowel het orkest als het tamboerkorps van onze harmonie een eerste prijs. Juist omdat ons orkest het tweetal werken die beoordeeld werden nog maar enkele maanden in studie heeft, was het voor orkest leden en direkteur, Pieter Poels, natuurlijk een voldoening deze eerste prijs in de afdeling Uitmuntendheid te verkrijgen. Ook voor ons tamboerkorps, dat in verband met het aantal jeug dige muzikanten in de 2e afdeling uitkwam, was het een fijne bevestiging van hun kunnen toen ze ook de eerste prijs kregen toegekend. Natuurlijk zal dat een extra stimulans voor het tamboerkorps zijn om hun beste beentje voor te zetten om samen met direkteur Pieter Poels, op zondag 14 juni a.s. op het concours in Milheeze een goed resultaat te proberen te bereiken. Voor de gehele muziekvereniging een bevestiging dat men in staat is om goede muziek op niveau te maken. Voor de muzikanten een stimulans om met veel plezier te trachten de beste muziek te maken, die maar mogelijk is, o.a. door een trouw repetitie- bezoek èn het thuis oefenen. Daardoor kan onze harmonie haar taak voor onze gemeenschap nog beter waarmaken en tot nog groter vreugde bij Oo strumse mensen, waarvan wij immer zoveel sympa thie ontvangen. Een felicitatie aan beide korpsen is zeer op zijn plaats. Niet minder gelukwensen aan direkteur Pieter Poels, die voor beide onderdelen van onze harmonie altijd klaar staat met de behaalde resultaten. 0-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- PEUTERSPEELZAAL "'t ROMMELHOFKE" AANMELD ING_NIEUWE_PEUTERS_: Aanmelding van nieuwe peuters die 2 jaar zijn of worden tussen 01-05-'87 en 01-05-'88. Dit kan op vrijdag 22 mei 1987 van 10.30 tot 11.30 uur, op de peuterspeelzaal, Valkenkampstraat 2, Oostrum. Voor inlichtingen kunt U bellen met R. Soulimans, tel.86483. Bestuur Peuterspeelzaal Oostrum. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- oo-o o- o- o- o- o- o- o- o 2

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 2