OOSTRUM Sluitingstijd voor aanmeldingen is donderdagavond^14_mei_ te 22.00_uur_ Aanmeldingsstrookje afgeven en het betalen van de deelnemers kaart voor de feestavond kunt U op de volgende adressen: R. Cremers, Gildestraat 28 N. Crijns, Stationsweg 86 J. Manders, Stationsweg 187. o- o- o-o-o-o- o-o- o- o- o- o- o- o- o- o- o-o-o- o- o- o-o- o- o-o- o- o- o- o- o- o- DANK^ Graag willen de Communicantjes van de "Hommel" en hun ouders het Kerkbestuur van Oostrum danken voor de gastvrijheid die wij 10 mei ondervonden hebben. Ook willen we Pastoor de Ceuster, de Harmonie en Mevr, Miep Kusters danken voor hun spontane medewerking, waardoor deze dag voor ons onvergetelijk zal zijn. De Hommeltjes Venray. o- o-o-o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o - o- o- o—o - o- o- o- o-o- o- o- o- o- De gezamenlijke Rabobanken in de regio Venray - Wanssum - Broek- Huizenvorst organiseren ook dit jaar een najaarsreis. Als bestemming is gekozen voor Karintiëvertrekdatum24 augustus 1987. Deze 10-daagse touringcarreis wordt verzorgd door OAD- reizen; een zeer bekende landelijke organisatie. Vanuit Karintië (Oostenrijk) worden diverse excursies gemaakt, o.m. naar Joego - Slaviê, Wöthersee, Klagenfurt. De reissora bedraagt 865,- per persoon op basis van 2 persoons kamer (standaard); kamers met faciliteiten zijn nog beschikbaar. Deze reizen zijn reeds vele jaren een groot sükses. Voor nadere informatie kunt U terecht bij onze bank (mejvd.Ven tel. 86767. Er zijn thans nog voldoende mogelijkheden; reserveer tijdig. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- ooo- o- o- o- o- o- o- o-o-o- o- o- o- o- o 19 Rabobank

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 19