SPORTVERENIGING „OOSTRUM" kwam via het hoofd van Henk Claassens voor het doel terecht, waar Gradje Vollenberg de bal in het net kon schieten. Helaas vergrootte Hegelsom de voorsprong vanaf de aftrap naar 1—4 zodat we met een schijnbaar niet in te halen achterstand naar onze rustplaats togen. Hier was het leider Gerrit Hendriks die aan dit voetbal experiment een einde maakte en de juiste mannen weer op de juiste plaats plaatste. Hierdoor kregen we een geheel andere tweede helft te zien en waren de kansen voor Oostrum. Toch was er een strafschop voor nodig om de achter stand iets te verkleinen. Voor de tweede maal dit seizoen was het Sjaak Linskens die deze strafschop verzilverde. Onverdroten ploegde Oostrum 6 voort en na wat zv/akkemakkelijk te verwerken, schoten was het Joop Bus die de achterstand re duceerde tot één doelpunt. Toen ontspon zich de strijd om de gelijkmaker, maar het was Hegelsom dat het dichtst bij een doelpunt was en alleen ten kosten van een strafschop konden wij erger voorkomen. Gelukkig wilde Wiel persé winnen en zodoende was het voor hem een koud kunstje om deze strafschop te keren. Geen doelpunt dus voor Hegelsom maar ook geen voor Oostrum zodat het 3-4 bleef in het voordeel van Hegelsom. Zoendoende eindigde we deze kompetitie zoals we begonnen n.l. met een nederlaag. Maar daar tussen toch nog 24 punten. Blijft over: de agenda'. 17 mei gezinsfietstocht geldt ook voor Oostrum 6. 23 mei onderling toernooi plus feestavond. 26 juni: feest van Oostrum 6 (zie vorige week) met een kleine wijziging. In de ochtend gloren gaan we eerst een weekend naar de kamping en dan naar Engeland. 7,7 Uitslagen gespeelde wedstrijden: Sen. Oostrum - Merels 7-2 Jun. Oostrum - Swift 3-2 Asp. 1 Oranje Wit - Oostrum 1-2 Asp. 2 Oostrum - Oranje Wit 4-2 Pup. 2 Merselo 1 - Oostrum 2 0-1 Programma 16 en 17 mei Zondag 17 mei Senioren: Oostrum - Maaskorf aanvang 11.00 uur aanwezig zijn 10.15 uur 16 O-o-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O—O-O-O-O-O-O-O-O

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 16