Twan Reijndersonze doelman, terug van weg geweest die de plaats innam van Theo, die z'n zoveelste rentree in het eerste elftal (m'n petje af Theo). Linksback Toet Poelseven geslepen als in z'n beste jaren, niet te passeren als linksback. (Tenminste niet zonder kleerscheuren). Rechtsback Peter v.d. Burgtgenadeloos en graag gezien als jeugdleider en in de kantine Leo Basten de laatste man. Droog maar oerdegelijk. Voorstopper Lou Gillissen, kom eens een keer naar hem kijken Wim. Het middenveld van de selectie van het derde elftal wordt ge vormd door Wim v. Dijck, onze stille kracht uit Venray, Huub Emonts, ook al pas vader, en sterk de lijnen uitzettend, Gerrit en Ben Broeren, twee bijters waar je het beter buiten het veld mee te doen kunt hebben als er binnen. De voorhoede wordt gevormd door Gert-Jan van Ameldonk, de benja min van "het dert", Rik Gielen, de vliegende postduif op links, Martien Verstegen, soms onvolgbaar, soms niet, Carlo Verheijen, nog steeds lelijk voetballend, maar soms nog steeds zeer effec tief. Verder is er nog de lappenmand, die alleen gedragen wordt door Peter Janssen. Ook behoort Bert Linders nog tot de gele deren, vaak meestal op het halfveld te vinden. De leiders zijn Theo Theo Slepers, vertegenwoordiger van een merk gymschoenen en Peter Coopmansde enigste van ons team die iedere zondag aanwezig is geweest. Dus beste mensen uit Oostrum, komt allen zaterdag 16 mei om 17.00 uur naar Leunen. Tot dan. Namens de spelers en leiders van het derde elftal Carlo Verheijen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_6_-_HEGELS0M_63_-_4(1=4) Zoals ik vorige week al schreef, moesten we nog een kompetitie duel bestrijden. Omdat de sportvelden er nog lagen hebben we dat dan ook maar meteen gedaan. Hiervoor kwam Hegelsom 6 op be zoek. Aangezien dit het laatste duel was mocht je zelf beslis sen waar je wilde spelen, zo kreeg je een soort fantasie op stelling. Helaas waren de jongens zo blij met hun gekozen plaats dat ze meer aandacht aan de plaats hadden dan voor het voet ballen en zodoende gingen we danig de mist in en voordat de meesten er erg in hadden stonden we met 0-2 achter. Bij een van de volgende aanvallen kon Henk Claassensdoor de bal een weinig van richting te veranderen, langs onze doelman Wiel Kunzler werken. Dit betekende niet alleen 0-3, maar tevens het eerste eigen gescoorde doelpunt in deze kompetitie van Oostrum 6. Even later was het weer Henk die aan de basis stond aan het eerste doelpunt van Oostrum. Een hoekschop die werd door gekopt 15

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 15