Na de winterstop was Oostrum 4 zichzelf niet meer, ook al door dat we in de beslissende fase "belangrijke" spelers moesten missen of omdat zij de vorm eenvoudigweg kwijt waren. Er werden dan ook "niet te missen" kansen onbenut gelaten. Tegen S.V.V. 8 leefde het spel weer even op. Een klinkende 4-0 overwinning was het loon. Toen volgde de beslissende wedstrijd tegen koploper Montagnards waar nog (theoretisch) kansen bestonden om met de hoogste eer te gaan strijken. Deze veel te hard gespeelde wedstrijd op de verjaardag van Prinses Juliana kreeg na afloop de smaak van oranje-bitter. We kwamen nog wel terug (na een 0-1 achterstand) tot 1-1, maar daarna volgenden 10 minuten (wij met 1 speler minder) waar Bergen de beslissing forceerde. Mede dankzij fouten van onze kant! Maar goed, het spel was gespeeld en de knikkers geteld. Dat restte, waren RKDEV uit en Sparta thuis. Met Arcen hadden we nog iets goed te maken. Dat gebeurde met 1-3, na een 0-3 voorsprong. Tegen Sparta ging het alleen nog om de eer en de 2de plek in het eindklassement. Winst zat er niet in deze keer tegen een agressiever en minder fouten makende tegenstander. Sparta won terecht met 1-4. Voor ons was het slot van de kompetitie net iets te zwaar. D.w.z. onder de gegeven omstandigheden (3 toppers binnen 3 dagen). Al met al toch een erg succesvol seizoen met vele hoogtepunten en enkele dieptepunten. Hopelijk kunnen we dit het volgend voetbal-jaar dunnetjes over doen. Rest mij nog alle gastspelersmedespelers, grensrechters, scheidsrechters, leider Chris en niet te vergeten de trouwe supporters van harte te bedanken en ik zou zeggen tot dan. BE KA 0_o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VERSLAG_00STRUM_3 Zaterdag 16 mei: Beslissingswedstrijd MERSELO 3 - OOSTRUM 3 te Leunen om 17.00 uur. Nadat Oostrum 3 zondag tegen kampioen Montagnards 3 gelijk speelde werd de stand opgemaakt. Oostrum 3 moet een beslissings wedstrijd spelen tegen Merselo 3 om te promoveren naar de 2de klasse. Oostrum 3 begon de competitie slecht en na 4 wedstrijden had het slechts 1 punt. Door een zeer sterke tweede competitie helft (slechts 4 verliespunten) eindigde het derde elftal ge deelde tweede met Merselo. Hieronder volgt een lijst van spelers en leiders van het derde elftal die u zaterdag 16 mei om 17.00 uur te Leunen kunt steunen! 14

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 14