Spelers die in aanmerking komen voor het toernooi tot en met 21 jaar op 30 en 31 mei a.s. te Deurne De navolgende spelers worden hiervoor uitgenodigd: Dit geldt tevens voor de komende trainingen op de donderdag avondAanvang 2000 uur Twan Pelzer Jos Hebben Gert-Jan Asseldonk Robert Claessen Henk van de Berg Hans Kessels Henri Kessels Marcel Linskens Marcel Litjens Berry Oudenhoven Jan Raedts Michel van Dijk John van Bergen Peter Janssen (Spurkt) Marcel Derks Rob van Arsen Jurgen van Soest Edwin Broeren Ron Pelzer Ruud Crins Poule-indeling POULE A Oostrum S.S.E. Lierop Bavos R.K.G.S.V. S.J.V.V. POULE B Sambeek S.V.S.H. Neerkandia Ondo Mifano Merselo Onderling tournooi en feestavond op 23 mei a.s. Op zaterdag 23 mei a.s. wordt de jaarlijkse sportdag met aan sluitend de feestavond gehouden voor alle leden van de afdeling voetbal. Voor wat betreft de sportdag kunnen zowel de aktieve als de steunende leden deelnemen aan het voetbal—tennis— of korfbaltournooi De aktieve spelers zijn inmiddels schriftelijk benaderd voor deelname. De overige leden kunnen zich aanmelden via onderstaand aanmeldingsformulier Feestavond Voor wat betreft de feestavond wordt er met entreebewijzen ge werkt. Deze kosten 5,00 p.p. Bij inlevering van het entree bewijs krijgt men, op de feestavond, 3 consumptiebonnen retour. De entreebewijzen worden op naam gesteld. De totale opzet van deze dag is, op het kopen van entreebewijzen na, gelijk aan die van voorgaande jaren. Zonder entreebewijs heeft men geen toegang tot de feestavond De entreebewijzen zijn te verkrijgen in de kantine en op de adressen: Valkenkampstraat 6 en Randenrade 50 tegen contante betaling. Tevens kunnen de entreebewijzen gekocht worden via de leiders van de senioren- en veteranenelftal(len) 10

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10