OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING W1MMY Dinsdag 28 april wordt in de gymzaal een vriendschappelijke wedstrijd gehouden door de dames van O.V.B. en L.V.B. De leden van L.V.B. en O.V.B. zijn van harte welkom om de dames te komen aanmoedigen. De dames die zich op hebben gegeven willen die op tijd aan wezig zijn. Aanvang half 9. Besturen L.V.B. en O.V.B. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- DE KENNEDYMARS_IN_OOSTRUM_1 Vorig jaar begonnen 6 mensen uit Oostrum aan de derde Kennedy- mars Venray. De vierde wordt gehouden op 23 en 24 mei 1987. De wandelaars starten 's zaterdags om 22.00 uur bij de schouw burg in Venray. Tijdens de 80 kilometer lange wandeltocht komen de lopers ook door Oostrum. Vanaf de Geyterseweg gaan ze verder over de Mgr. Hanssenstraat en de Stationsweg. In Oostrum is de tweede rustpost, tevens controlepost. De post is verdeeld over twee lokaties: het Gemeenschapshuis (bijna 65 kilometer na de start en open van 5.00 uur tot 14.15 uur) en café Halfweg (ruim 66 kilometer en open van 5.10 tot 14.35 uur). Na de Stationsweg gaan ze via Landweert richting Smakt. De mensen die langs de route wonen kunnen de wandelaars een groot plezier doen door een emmertje water aan de wegkant te zetten en door 's nachts een (buiten)lantaarn te laten branden. Gaat U eens kijken.' Of hebt U alsnog zin gekregen om mee te lopen U kunt zich inschrijven bij het VV.V.-kantoorGrote Markt 23, Venray. De voorinschrijving kost 12,50. Dit bedrag kan ook overgemaakt worden op banknummer 23.18.52.193 (NCB) of no. 8

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 8