Oostrum 2 - Montagnards 5. Na het 1-1 gelijkspel tegen Lottum 2 op Paaszaterdag, wilden we op Paasmaandag tegen Montagnards 5 graag twee punten halen. Na een moeizame start met enkele goede reddingen van Ad Verha gen die een bal schitterend naast het doel werkte en Jos Hebben die uitsluitend keepte, trok Oostrum het spel meer en meer naar zich toe. Dit leverde na ongeveer 15 minuten spelen een schitterend doelpunt op van Tunkay die de bal uit een bijna onmogelijke hoek in het doel schoot. Na nog enkele goede kansen was het Marnie Wijnhoven die twee maal scoorde. Enkele minuten voor rust leek het nog spannend te worden, toen Montagnards door een foutje in de verdediging op 3-1 kon komen, maar meteen na rust was het Hans Wilmsen die aan de illusies van Montagnards een einde maakte door met een schitterend schot er 4-1 van te maken. Oostrum 2 had er nog niet genoeg van en combineerde rustig verder Na een schitterend genomen vrije trap van Tunkay was het Twan Wilmsen die er 5-1 van maakte. Een kwartier voor tijd was het Frank Martens die met een schitterende solo 6*1 liet aantekenen. Dat Montagnards nog 6-2 maakte mocht de pret niet drukken en zo won Oostrum deze wedstrijd die goed geleid werd door J. Raedts, verdiend -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Holthees Al - Oostrum Al (0-2) 2-3. Nu we toch stil lagen in de competitie, moesten we afgelopen Zaterdag vriendschappelijk tegen Holthees Al. Holthees is nog altijd lastig geweest voor Oostrumse elftallen. Nu was het anders. Na het aftasten van de tegenstander, zette Oostrum Holthees onder druk. Dit leidde tot kansen, maar deze werden onbenut gelaten. Na een spetter op de lat, werd er paniek gezaaid in de Holtheese verdediging. Na goed voorbereidend werk van C. Litjens, die overigens goed speelde, kon Ron Pelzer 0-1 binnen koppen. Oostrum was ontwaakt en zette Holthees onder grote druk. Holthees kreeg toch een "kansje". De rechtsbuiten was langs A. Vermeulen gekomen. (Iets wat ondenkbaar is). F. Dupont was nog wakker en kon redding bren gen. Vlak voor rust ontving Ron Pelzer de bal, wandelde door de verdediging en rondde af 0-2. Dit was ook de ruststand. Na de rust ging Oostrum verder, waar het opgehouden was. Er werden 12

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 12