Post 10. Afschrijvingen, onderhoud, energie, belastingen, verzekeringen, voorziening groot onderhoud t.b.v. kerk en pastorie. Post 11. Onderhoud en uitbreiding begraafplaats exclkosten verhardingen e.d.. Post 12. Afschrijvingen, onderhoud, belastingen, verzekeringen, voorziening groot onderhoud woonhuis Watermolen straat en landerijen. Post 13. N.V.T. Post 14. Altaarbenodigheden, offerkaarsen, koren, misdienaars, dirigenten e.d.. Post 15. Percenten- en Solidariteitsnotas van Bisdom, bijdra gen dekenaat en harmonie. Post 16. Porti, telefoon, abonnementen, bestuurs- en represen- tatikosten Post 17. Gezinsbijdragen (404 deeln.); plaatsengeldkoliekten; misstipendia offerblokken kaarsen; doch excl. kollek- iten met een speciale bestemming. Post 18. Grafrechten, huren, pachten alsmede renteopbrengsten. Post 19. Gemeentelijk salaris Mijnheer pastoor. Post 20. Overige incidentele baten. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Het jaar 1986 overziende valt op dat, voor het eerst sinds jaren, het jaar werd afgesloten met een aanzienlijk negatief saldo. Dit ondanks dat de bijdragen van parochianen bijna even hoog bleven. Nadere beschouwing leert dat dit nadelig saldo voor een belangrijk gedeelte een gevolg is van gepleegd achter stallig onderhoud aan ons kerkgebouw. Ook voor de komende tijd moet er nog rekening mee gehouden worden dat achterstallig onderhoud en/of aanpassingen noodzake lijk zullen zijn. (Bijv. kerkgebouw, pastorie, begraafplaats etc.). Afhankelijk van de financiële mogelijkheden en de te stellen prioriteiten zal jaarlijks hiervan een gedeelte worden uitgevoerd Rekening houdende met bovenstaande zijn wij tevreden over het medeleven, de financiële bijdragen maar zeker ook voor de inzet van zovele vrijwilligers in het afgelopen jaar weer ondervonden Iedereen, zonder uitzondering, heel hartelijk bedankt voor datgene wat hij of zij voor onze parochie deed in 1986. Mogen wij ook in 1987 op eenzelfde enthousiasme rekenen? namens Kerkbestuur en FinanciëleCommissie M.G.M. Litjens penn. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 8

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 8