Donderdag 09.00 uur: Voor de overlvan hen die offerden met Allerzielen Vrijdag 09.00 uur: Uit dankbaarheid 14.00 uur: Uit dankbaarheid bij het 25-jarig huwe lijk van Dijk-Claessens (Gem. Koor) 15.00 uur: Uit dankbaarheid bij het 40-jarig huwe lijk van Bracht-de Lauw( Gem. Koor) Zaterdag 19.00 uur: Lei Ousters Cor Aben Overleden ouders Camps-Wolters Voor de overl. van hen die offerden bij het kruis van Boshuizen MISDIENAARSBEURTEN Goede Vrijdag: 14.30 uur en 15.00 uur: Benoit v. Osch, Stijn Bus, Marcel Nellen 19.00 uur: Eduard Camps, Robin v. Mill, Korneel Jeuken Paaszaterdag 19.00 uur: Judith Jacobs, Loes Swinkels, Mirjam Janssen Paaszondag 08.30 uur 10.00 uur Paasmaandag 0830 uur 10.00 uur: Joop Bovendeerdt, Sander Janssen, Tom ArtsMarcel Nellen Akoliet: Paul Bovendeerdt Anke Kusters, Wendy Janssen, Annemiek Raedts, Ingrid Lenssen Mirjam Janssen, Loes Swinkels Eduard Camps, Benoit v. Osch, Robin v Mill, Korneel Jeuken Akoliet: Geert Versteegen GOEDE VRIJDAG We denken aan de laatste dag van Jezus van Nazareth, Zijn ver lossend lijden en sterven. Vrijwillig heeft Hij Zijn handen op het kruis uitgestrekt om de mensen tot één volk te brengen. Hij werd daartoe niet gedwongen. Hij heeft Zijn armen uitge strekt zoals moeders de armen uitstrekken als zij hun kindje zien lopen met onbeholpen pasjes. Maar zij kunnen hun armen ook uitstrekken als de grotere kinderen langs omwegen soms weer thuiskomen. Dat is het werk van de liefde. Zo heeft Jezus zijn vastgenagelde armen uitgebreid omdat Hij ons in Zijn onuitsprekelijke liefde wil samenbrengen. Zo werd het Schriftwoorde vervuld: "Als Ik van de aarde opge heven zal zijn zal Ik alles tot Mij trekken". Jezus breidt 4

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 4