TENNISVERENIGING „OOSTRU toen we weer verder gingen, maakte Loes weer een doel, toen was het 5-0 voor ons. En later maakte Loes nog een doel, toen was het 6-0. Toen was het weer wisselen toen vielen er eieren én-geen doelen. Maar later maakte Sandra nog een doel, toen was het 7-0. Toen was de wedstrijd ook afgelopen. Dus als je goed hebt gelezen, hebben we met 7-0 gewonnen. Einde van het verslagje Tielke Vollenberg. Pupillen 1, Korfbal. Verslagje van afgelopen Zaterdag. Zaterdag moesten we een wedstrijd tegen Lottum spelen (thuis). Als we die wedstrijd wonnen waren we binnen. Het eerste doel werd gemaakt door Oostrum. Maar toen we wat verder in de wed strijd waren, maakte Lottum een doel en het was 1-1. Rust. We gingen weer verder en Lottum maakte nog drie doelen. Dus zo verloor Oostrum met 1-4 van Lottum. Jammer want anders hadden we wat lekkers gekregen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Huisvrouwentournooi Zoals U in de clubkalender heeft kunnen lezen, spelen we in de maand mei, juni en juli tot aan de schoolvakantie voor het huisvrouwentournooi. Dit is een gezelligheidstournooi waaraan ook door nieuwe leden en mannen die overdag tijd hebben kan worden deelgenomen. Men speelt 1 uur op dinsdagochtend of donderdagmiddag. Opgave d.m.v. onderstaande strook in te leveren vóór 30 april bij G. Wilms, Ooster Thienweg 24. Opgave huisvrouwentournooi Naam Adres Tel. Dinsdagmorgen Donderdagmiddag Geen voorkeur Inleveren t/m 30 april bij G. Wilms. Dorpencompetitie 1987. Binnenkort gaat de dorpencompetitie weer van start. De opzet is iets gewijzigd t.o.v. vorig jaar. Er wordt gespeeld met 3 poules A,B en C. uit ieder dorp 2 teams. Oostrum is ingedeeld in A. en B.Er worden 6 Zondagen gespeeld dus niet meer na de 19

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 19