Uitslagen Jeugdvoetbal Zaterdag 11 april. Melderslo BI Leunen Cl Oostrum C2 Oostrum Dl Oostrum El Oostrum BI Oostrum Cl Excelsior C Ijsselstein Dl Brughusia El 2-5 0-0 9-0 5-2 3-2 Programma Jeugdvoetbal Zaterdag_18_april^ Competitie Meerlo Dl - Oostrum Dl Aanv Wittenhorst El - Oostrum El Aanv 11.00 uur Vertrek: (per fiets) 9.30 uur Vertrek: 1015 uur 8.55 uyr Voor evt. vriendschappelijke wedstrijden, zie publikatiebord o—o—o—o—o—o—o—o-o—o-o—o—o-o-o-o—o—o—o—o-o—o-o-o-o—o^o—o—o-o—o-o— Hallo jongens en meisjes. We moesten zaterdag 11 april voetballen tegen Brughusia. Het was een leuke wedstrijd. De eerste goal werd gemaakt door Frank v.d. Booghaard. De tweede goal werd gemaakt door Frank v.d. Booghaard. Toen was er rust daarna gingen we weer verder. Brughusia maakte een goal en het was 2-1, daarna maakten ze weer een goal en het was 2-2. In de laatste paar minuten maakte Oostrum weer een goal en weer was het Frank v.d. Booghaard. Dus 3-2 voor Oostrum. Ho je Sjoerd Vollenberg. Wanssum 4 - Oostrum 2 (1-J) 1-2. Afgelopen Zondag togen wij vroeg naar Wanssum. Na een goed warming-up begonnen wij aan de match, die door Oostrum gewonnen moest worden. Oostrum begon meteen met pressie voetbal zodat het een richtingsverkeer wordt op de Wansumse goalWaardoor er ook veel scooringskansen ontstonden. Oostrum die het trouwe publiek wat langer in spanning wilde houden en niet meteen met vier of vijf nul voor had willen staan, benutte oök ie hansen niet. De Wanssummers die zolangzaamaan door kregen wat er aan de hand was, begonnen terug te komen, zodat de verdediging van Oostrum ook moest gaan draaien, op dat moment vond Marcel Litjens net tijd om toch maar (0-1) aan te tekenen. Wanssum die toen nu toch ook in hun ritme kwamen, werden toch nog gevaarlijk met hun counters en doordat de buitenspelval een keer niet goed genoeg functioneerde, werd het (1-1). 16

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 16