(einduitslag 2801 - 2726). Bij de overige wedstrijden viel voor al het 2-2 gelijkspel van Magic Line tegen Close op. Toch viel in deze wedstrijd nog een 600-serie te bejubelen. Piet Beerkens van Magic Line scoorde via 196, 220 en 191 een serie totaal van 607 (202 gemid.). Ook bij Fall Down een hoge serie: Marie Broers scoorde 223, 168 en 210 (serie 601, 200 gemid.). o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ADOR-NIEÜWS Hallo jongelui, A.s. zaterdag willen wij samen met jullie een speurtocht hou den. Om 10.00 uur zien we jullie bij de "Rosmolen". Van daaruit hoor je wel wat je doen moet. En als er leden in je gezin zijn, dus vader, moeder, broers en zusjes, die zin hebben om mee te doen, zijn ze allemaal wel kom. Er is voor ieder een verrassing. Groetjes en tot ziens n v. Leiding en bestuur Misschien zien wij wel een haasje rennen, ADOR die ons met een eitje komt verwennen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-c-o-o-o Hoe willen vrouwen wonen? Hebben vrouwen t.a.v. de inrichting van woning en woonongeving dezelfde wensen als mannen? Ook met deze vraag heeft de vrouw enbeweging zich de laatste jaren bezig gehouden. De konklusie was: Veel vrouwen hebben hun eigen iedeeën over woningbouw en ruimtelijke ordening. Een tweede konklusie was: er wordt met de wensen van vrouwen onvoldoende rekening gehouden. Wat de woningbouw betreft was er vroeger in Venray een Vrouw enadviescommissie voor de Woningbouw, deze bestaat echter niet meer. Wat de woonomgeving betreft zijn vrouwen ook geen gespreks partner; ze praten meestal niet mee bij besluitvorming over zaken als wegen/stratenaanleg, speelveldjes, inrichting woon wijken enzovoort. Toch worden in Venray nog steeds huizen gebouwd en worden bestemmingsplannen bijgesteld en nader ingevuld. De werkgroep emancipatiebeleid van de gemeente Venray wil duidelijk maken, vooral aan vrouwen, dat je ook als vrouw mee kunt denken over wonen en woonomgeving. Dat je ook als vrouw je mening kenbaar kunt maken. 14

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 14