harmonie Sub cMütriS cluteia QOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING OOSTRUM - VENRAY Maandag 20 april: aansluitend aan de Hoogmis wordt om 11 uur in het gemeenschapshuis het onderling solisten/ensembletreffen gehouden. Wij rekenen er graag op dat alle deelnemers en ove rigens ook alle leden, op tijd aanwezig zullen zijn, zodat het programma vlot kan verlopen. Woensdag 22 april: repetities in het gemeenschapshuis van 18.15 - 19.00 uur: aspiranten tamboerkorps, van 19.00 - 20.30 uur: het gehele tamboerkorps. Op maandag 20 april a.s. zal na de Hoogmis om 11 uur in het ge meenschapshuis weer het onderling solisten- en ensembletref- fen gehouden worden. Dit muzikaal gebeuren zal weer worden ver zorgd door een groot aantal leden van onze vereniging. Behalve het gehele jeugdorkest, het jeugdtamboerkorps en het gehele tamboerkorps, treden een groot aantal solisten en ensembles op. De optredens zullen beoordeeld worden door J. Verhoef uit Over- loon. Evenals voorgaande jaren is ook dit muzikaal gebeuren weer een fijne gelegenheid om onze leden en met name ook onze jeugdige leerlingen, aan het werk te zien en te horen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Donderdag 23 april houden wij onze geplande kindermiddag. Het is de bedoeling dat de kinderen op eigen gelegenheid uiterlijk om 13.30 uur bij de Rosmolen in de Geysterse bossen aanwezig zijn, vanwaar een tochtje wordt uitgezet en spelletjes wor den gedaan. Deze middag is georganiseerd voor de kinderen van onze leden van 4-12 jaar maar zijn er ouders die graag deze middag ook van de partij zijn (wat wij natuurlijk ten zeerste op prijs stellen) dan mogen die zonodig gerust een jonger kind meebrengen MUZIEKVERENIGING 11

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 11