Een fiets, geeft niet of het een gewone fiets is of een ren- fiets en goede zin. Vorig jaar hebben er al wat meisjes meege daan uit Oostrum. Zij kunnen hierover dan ook van alles verr tellen. Zij doen ook dit jaar weer mee (Judith Jacobs en Ingrid Knelissen) Wil je meedoen, geef je dan maar bij mij op. Heb je nog vragen, bel maar gerust naar Dory Schuurmans, Bin nenhof 11, Oostrum, telefoon: 86286. _o_o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- F.C.C. Flying Jumpers. Zondag zijn v/e gestart met de eerste wedstrijd van het seizoen. En wel de Interland België-Nederland te Westerloo. Ingeshreven hadden zich 8 leden. Het humeur en de weersomstandigheden waren uitstekend. Zodat bij aankomst iedereen zo snel mogelijk zijn fiets wist te bemachtigen, om de baan te verkennen. Deze bleek bij alle leden goed te bevallen. Na de diverse trainingsronden, was het wachten op de start. Deze zou om 13.00 uur plaatsvinden, maar begon (al) om 13.45 uur. Loes was de eerste die voor ons aan de start kwam. Met haar nieuwe fiets deed ze het buitengewoon goed. Ze wist als 6e te eindigen. Caroline kwam in de eerste manche niet zo goed weg maar, her stelde zich in de 2e en vooral 3e manche. Zij eindigde in de A-finale als 5e zeer goed. De overige leden reden na de manche een B-finale. Jurgen werd 4e evenals Rimco en Leon. Pieter werd 3e en Ivo 2e, Jos werd le. Voor de eerste wedstrijd, een goed resultaat. Wat ook beloond werd na de wedstrijd, waar ieder zijn trofee in ontvangst kon nemen. Volgende wedstrijd 20 April. De Pedaalridders Nijmegen, geef je tijdig op. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- O ^-o- UITSLAGEN HUISLEAGUE BOWLINGBOND VENRAY lste-klasse (5-mans league) Sigma's Bowling Venray Magic Line DD De Steeg Returns S.V.C.B. - Close Encounters - Altijd Raak - Pinhunters - Fall Down 4-0 1-3 3-1 1-3 14

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 14